Bir kızın sigara dumanını erkeğin yüzüne üflemesi ne anlama gelir?

soru basit! bir kızın sigara dumanını erkeğin yüzüne üflemesi ne anlama gelir? bişeyler duydum ama doğruluğunu teyit etmem lazım.. :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkek yaparsa öküzlük , kadın yaparsa seni istiyorum manasına gelir ...

• bencede olabilir dediğin ama ben sigara dan tiksinirim bana bi kız yapsın onu sövmediğim halde normalde sövebilirim o kıza sigara iğrenç bişiy :( nefesini üflese normal olur ama o bak :D

• seni istiyorum demekmiş diye duymuştum

• en ne duydun bilmiyorum ama bir kadın sizin üzerinize sigarı dumanı üflüyorsa ya yana dönemedi o dumanı üflleyemdi veya sizi bir hayli kızgın ve sizi parçalamak istiyor.Ben bilmiyorum çünki ben sigara kullanmıyorum ve bu tür bir üfleme bu nedenle birisine dahalık üflemedim :)

• duydukların doğru :D

• Ben kendimi zehirliyorum, seni de almadan gitmem diğer tarafa demek:))

• diger taraf dedigi yatak olabilir mi acaba? :)

• için fesat:)

• Sizde herşeyde bir art niyet arıyorsunuz ya

• Terbiyesiz ve ahlaksız olduğu anlamına gelir!

• alırım aklınııığğ diyi

Erkekler Ne Diyor 21

• Eğer sana sıgarayı yakta ver derse, bilki senle 69 yapacak

• Öyle bir durumda karşılaşmanız durumunda hmen bir macun ile diş fırçası alıp hediye ediniz kendisine.

• istersen kaşarlaşa bilirim manasın da

• duydklarn kısmen doğru... seneden hoşlandğı kesin ;)

• Karşındaki kızın ne kdr basit olduğu anlamına gelir suratına sigarayı üflüyosa yatağ o kdr kolay gelir

• öp beni dionysos yi beni dionysos demek:)

• :D guzelmis..

• ateşimi al demektir hocam

• tüh desene treni kaçırmışız :))

• sigara içen kadından nefret ederim. bir anlam vermeden uzaklaşırım zaten yanından

• erkeğin kızın yüzüne üflemesini anlarımda , o dediğini çıkaramadım.

• ben yolluyum manasıda çıkar yüklen bence

• hüp diyeçine çek beni demek...

• yanıyorum söndürsene demektir

• Sigaramın ateşi ol duman çıkart benden demek istio desem sallmış olurum ama sana ilgisi var sanırsam :D

• Resmen ateşimi al diyor gayet açık mesaj

• ''Bak dudaklarım ne kadar da dolgun''

• peki kız sigaranı yakarsa ne demek

• sigara içen kadından nefret ederim ağız kokusu yapar öpüşmesi bile çekilecek gbi değil :(

• Benim yüzüme üflerse saygısızlık olarak algılarım. Gerisi beni ilgilendirmiyor.

• ben de seni istiyorum demektir diye duydum ama bilemedim ki.öyle açıkca belirtirlir mi ki.

• bana yapildiginda kizin kendi kendini oldurme istegidir bu durum. sigara dumanini yuzume ufleyen en son disi kisinin suratina bir bardak su atmistim.

Yükleniyor...