Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır, daha doğrusu nasıl seçer, sizce nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saygılı olsun , değer versin , kendi ayakları üstünde durabilen bir kişi olsun canımı yesin.

Kızlar Ne Diyor 45

• Mükemmel gülümsemeli :)

• :) Sadece bu olamaz

• Tabiki bu olmaz ama sen ilk etap dedin :D

• :) peki ikinci etap nedir?

• dürüst samimi çapkın olmayan verdiği sözü tutan eli açık dış görünüşde önemli tabiki :)karakteri kaliteli olan erkeklerden hoşlanır cinselliği ön planda tutanı istenmez en azından %99 u istemez:)

• Nefes Alsın yeter :)

• sert olsun beni peşinden koştursun ağırbaşlı saygılı az öz konuşan sempatik gözlerimin içine bakan falan..:D

• sanki hepsinde belli olan bir şey var gibi sormuşsunuz

• Alış veriş, eğlenmek, gülmek dedıkodu etmek (masum bir şekilde), dans, falan.He. Erkeklere gelınce kıza göre değışır yeterkı hava atma ve kendini bir halt sanma, fakat bundan hoşlanan bayanda var :)))

• dürüstlük ve cesaret ilk şart haklı olduğum zamanlarda bana destek olacak bi insan ve cesaret gerektiği yerde gerektiği gibi konuşacak.Espirili olsun ağır abi,maço tipleri sevimoyrum çok sıkıcı geliyolar ve beni sevsin bana değer versin.Eli yüzü düzgün olsun.

• offfffffff hep aynı soru:Ddürüst olun sadık olun yeter

• anlayışlı olsun ilgisini belli etsin ve herşeyden önce güvenilir olsun yalan söylemesin yeter..

• aynen haklisin

• Öncekileri Göster
    • arasını tutturmak gerek :) aşırı değer verilmemeli sonra da şımarıolar :)

• ah şu ayarı bir tutturabilsemm
      Dünyanın en mesut insanı ben olacağımda iştee
      Bir türlü kaçamıyorum hep kovalıyorumm

• sert ve esmer..ayrıca ahlaklı..

• gentleman erkeklerden hoslanriz :)Bize saygi gösteren, bizi her konuda dinleyip, destekleyen erkeklerden cok hoslaniriz :) arada biraz sert ve maco olmalarida gerek tabiki, erkekliklerini belli etmek icin :P

• dejavu :)

• nollduu :)

• hiçç:):)

• dürüst olmasını ister sevgisinin saf olmasını kızn ona sonsza kadar güvenbilecegi birinin olmasnı ister yanındayken kendini güvende oldugunu bilmek ister çocuk gibi birine katlanamaz en azından ben katlanamam yani bir öyle bir böle olmicak ya siyah ya beyaz kesin ve net olacak bunlar yeterli sanırım :d

• kesinlikle sorduğum soruya en iyi yorumlayan sensin teşekür ederim

• Rica ederim :))

• tip benim için gerçekten önemli değil sadece konuşmasına dikkat ederim zaten kendisini belli eder..

• mesela nasıl konuşmalı?

• cıvık cıvık konuşmamalı karşısındakini değerli his ettirmek için tarzından ödün vermemeli aşkım bebeğim gibi laçkalaşmış kelimeler kullanmamalı ve daha bir sürüüüüü :))

• :)

• bende etkilendiğim şeylerin en başında genel kültür geliyor.

• özgüveni olucak. gizli profillere saklanmayacak.

• gizli profille alakası yok gerçek hayatta kendimi gizlemem

• he.

• cidd konuşuyorum şimdi: zeki.hayata benimle aynı pencereden bakan.bu ikisi beni yüzde 99 oranında etkiler.

• Sis gibi :*

• Giyim tarzı,temizliği ve bakımı önemli ilk başta.Sonra zeka,sohbet,espri yeteneği.

• giyim tarzı nasıl olmalı? temizlik ve bakım derken ney mesela?

• Öncekileri Göster
    • saçların yataktan kalktığın gibi değilse problem yok.Jöleyi de sevmem.Renk uyumu önemli giydiklerinde.

• yok rahat edemem saçımı taramayı isterim rahatsız eder beni, renk uyumu derken mavi kot pantolona herşey gider

• eksik soru başlığı ! gecenin 75. aynı sorusuna olmalıydı :)

• gecenin 75. benim 1.sorum tatlım

• tatlım ! hahay..

• evett anladım .. sen iltifat edenlerden hoşlananlardansın :D

• Gecenin sorusu değil,yüzyılın sorusu oldu artık.Adam olanlarından hoşlanırız.

• w w w.youtube.com/watch?v=0MTcx4Vdo9Y

• Uykum var,kusura bakma.

• aa olmadı (neyin kafası)

• Kizlar aldiklari seyin komple paket olmasini isterler. Herseyleri olmanizi beklerler. Senden komik olmani, onlar uzgunken mutlu edebilmeni, esprili olmani ister ama ayni zamanda da elit bir yerde ya da onemli bir davete hatta kasinti bir ortamda bile onu tasiyabilmeni, agir basli olmani, kolunda guvenli ve hosnut hissedebilmek ister cevredekilerin gozunde ne kadar iyi bir partner bulmus dedirtebilmek isterler. Kisacasi nerde nasil davranacagini bilen bir erkek idealdir. Unutma ki herseyin asirisi zarar esprili olmanin bile.

• bu konuda genelleme yapamayız...

• esprili ol bu güzel bişey ama kendini toplum içinde komik duruma düşürecek şekilde değil

• bence sen gerçek espiriyle komik duruma düşmenin farkını anlamıyorsun
    gerçekten espirili olsan kızlar senden hoşlanırdı
    ama kendini saçma sapan şekilde komik duruma düşürüyorsun demekki
    tavsiyem biraz daha ağır başlı ol kendin ol
    kendini zoraki olarak kimseye beğendiremessin

• espirli ol ama soğuk olmasın:)

• yemek ve temizlik yapsin.. hergün güller alsin.. "seni seviyorum" yazan kücük notlar biraksin evimin her kösesine.. gezdirsin beni uzaklara götürsün.. aya cikalim birlikte.. siirler sarkilar yazsin bana.. cikolata alsin.. kiz kulesinde evlenme teklifi etsin.. iste kizlar böyle erkeklere ölürrrrr =)
    Not : "Gercekci ol, Imkansizi iste".

• kişiye göre değişkenlik gösterir

• sossyal olsun ergen ergen herşeye karısmasın samimi ve dürüst olsn geçmişi beni ilgilendirmez ama bnımle oldugu gnden itibarn bı yanlıs yapmasına asla ızın vermem sorumluluk sahıbı olsn en onemlısı bnı tasıyabılsn

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 23

• ben sordum brad pitt2ten hoşlanırlarmış. böyle soru mu olur ya, ne kastettiği bile belli değil, Kız dediğin akvaryum balığı gibi birşey mi ki, ya da tavşan mı ki mesela marul ver hoşlanır diyelim ya da desinler.

• Soru bayanlara yönelik ya ondan anlayamıyoruz. Şifrelemiş soruyu... :))

• hardallı arkadaşım benim çok güzel açıklamışsın sağol. hislerime tercüman oldun valla... +1

• :))+1

• İlk önce boşlukta olması lazım ondan sonra kafasında binbir tilki olmayacak rahat bir gününde mutluyken sende yakınlarından geçersen seni seçer sonrası senin hareket ve sözlerine bakar bu birlikteliğin uzun kısa olması senin söz ve davranışlarına bağlıdır.

• öncelıkle bu soruyu sormayan erkeklerden deyin kızlar lütfen yeter bu nedir bininci kez soruldu bu soru

• Parası olsun yeterrr.
    Yada ünlü olacak.
    en ufagından yerel bi radyo programcısıysan bile istersen 200 kilo ol ölürler ölürler :)
    Gerisi teferruatt.

• Çeşit çeşit kadın olduğu için herkesten farklı şeyler duyacaksın. Ama bazı klişeler vardır. Yok dürüstlük cart curt. Hepsi fasa fiso. Kültürlü ol, oturup kalkmasını bil. Prezentabl ol kısaca. Bu kadar.

• yılın sorunu bırak bu eli kıllıları ne anlarlar !

• benim gibilerin modası geçti mesela hoşlanmıyolar artık :D

• yok be olum geçmemiş .. kız olsam hoşlanırdım (ılık vaz hiyır)

• erkekler bu cevabı verip duruyo da kızlardan iş yok aga. sarışın renli gözleri ele sen :D

• 31gün

ARKADAŞLAR..! Eğer sevgilimi çok sevecem, ona her daim değer verecem ve o beni bırakmıcak derseniz sevgilinizi kaybedersiniz. Buna emin olun. Çünkü bayanların içinde bayanların bile farketmediği bir duygu vardır, oda kendisini umursamayan erkeğe hayran olmalarıdır. Biraz bakıp, bir iki tatlı söz söyleyin sonra çekin kendinizi bırakın o gelsin.. Ha bize öğretilen neydi? Dürüst, saygılı, beyefendi, değer veren , ilgili erkek hep kazanır, malesef bu bir masal.
    Deneyin görün. ilgili davranın her daim değer verin, sonucu görün

• kalpları pır pır etmeli o irkeği görünce

• Yapraklari olan... yemyeşil... link

• Aynısını ben sormuştum. Yani birebir, öyle diyeyim. İlginç bir tesadüf. Artık Sen benim cevaplara bakarsın, ben de senin cevaplara :D

• tamam kardeşim hemen bakıyorum

• kızlara bak hem soruyu beğenmiyorlar hemde cevap vermektende geri kalmamışlar

• soru sorma kabiliyetin daha engin olsa dii keşke...

• Bence kimseye özenti olma kendin ol herşeyi yerine göre yap şöyle yap böyle yap demekle olmaz bu sokma akılla olmaz ezbercilik olur nasıl rahat isen öyle davran sen sen ol gerisi hikaye

• vecihi , nefess alan diyecektir

• herşeyi olsun başka birşey istemiyorlar...

• kızlara sormasan anlatırdım.

• sende söyleyebilirsin

• Anlamadığım nokta şu.Siz kızlar neden ortam insanı olan ne bileyim illaki bir kabiliyeti olan, çevresi geniş ,saçları jöleli, kızlara değer vermeyen, öküzsel davranışlara sahip erkekleri istersiniz anlamıyorum.Özellikle üniversite yıllarında kızlar eli yüzü düzgün , delikanlı ,insanlara değer veren ,dürüst ,oturmasını kalkmasını bilen, okuldan eve evden okula giden ,zamanını sağda solda kantinde cafede değilde ,okumayla ,kendini geliştirme ile geçiren ,en azından bir iki hobisi olan temiz aile çocuklarının yüzüne bile bakmıyorlar.Valla başta kendimden biliyorum.Etrafımda kendisini sevecek dürüst temiz kızlara pervane olacak o kadar çok arkadaşım var ki...Kızlar gerçekten erkeklere haksızlık ediyorsunuz.Sonrada erkeklere yalancı, öküz,anlayışsız,ve de özellikle kullandığınız ve de hiç hoşuma gitmeyen olgun değil kelimesini kullanıyorsunuz.
    İçimi iyi döktüm ha:)Kusura bakmayın yılların patlaması...

• dos kili fetisizmi =)

• osuruktan teyyare bir kasıntın olsun, cakma gıysılerı gıy, yuzunde de cakma bır yavsaklık oldu mu bence tamamdır

• Konusmasını , bilgisini , ses tonununu , bakıslarını , yüzünü , vücudunu , tavırlarını , giyimini , gülüşünü , dürüstlüğünü , adamlığını BEĞERNİRLER...

• yok onu demiyorum bazı erkeklere bakıyorum yanlış anlamayın tipsiz yanındakine bakıyorum bebek bunu anlayamıyorum

• Tip harici diğer saydıklarımdan bu adamda mevcut olabilir. Tip yetmiyor malesf, odun gibiyse kız bulamaz bir erkek

• soruyu 50 kez görmkten bıktım

• Birazda tip olcak , saclar joleli dikilmiş olcak , küpe olcak yani serseri olcan adam değil
    veya
    .
    Paran olcak , sosyal yaşantın olcak , cevren olcak sana kız arkadaş yapabilecek .
    hiç biri yoksa
    öyle kendi halinde işine veya okuluna gidip gelen biriysen evine bakabilecek bir adamsan umudu kes evlencegin günü bekle genelde kızlar serserilerle gezer tozar evlencegi zaman biraz mantık arar o zamanı bekle.
    ( Ben bu hayatta bunu biliyorum ) Dışarı çıkıp çevrene baktığındada bunu görürsün.

• Abi kızlar ne buluyor bu serseri tipti oğlancıklardan.. Saçlarını jöleye yalatmış her türlü pisliğe bulaşmış karaktersiz insanlar.. Bunların yanında gezen kızlarda geleceğini hiç düşünmiyor heralde

• Gelecekte ya evlenip boşanıyorlar yada dogru dürüst erkekleri bulup evleniyorlar. Yani onlarla hayatını yaşıyor sana gelince hadi evlenelim ayağı yapıyorlar :)

Yükleniyor...