Acaba artık hoşlanmıyor mu?

merhaba.ben lisede okuyorum.geçen sene benden hoşlandığını düşündüğüm bir çocuk vardı sürekli göz göze geliyorduk.bana o sıralar mesajlarda geliyordu fakat ben o zamanlar bir ilişki düşünmediğim için cevap vermiyordum.yani kim olduğunu bile sormadım.fakat sonradan ona karşı duygularım çok arttı.pişman oldum.ama başka bir kızla çıkmaya başladığınıda duydum yıkıldım resmen.buna rağmen bi ara hala bana bakıyordu..çok şaşırmıştım benle artık ilgilenmez sanıyodum fakat koridorun bir ucundan bir ucuna ben yürürken gözlerimin içine baktığı bile oldu.ama artık ben yokmuşum gibi davranıyo.sizce herşey bitmişmidir hiç şansım yokmu özellikle erkek arkadaşlardan yorum alabilirsem iyi olur.teşekkür ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Artık sevgilisi var.Sence sevgilisine haksızlık olmaz mı bu ? senden hoşlanmış. ama senden tepki gelmeyince başkasıyla göz göze gelmiş. o kız da ondan hoşlanmış ve sevgili olmuşlar.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ahh Sizin Bur Sorularınız Bi Bitmediki .. LİSELİ ..

• pişman olduğunu farketmiş sanırım..:) bence hiç oyalanma yoksa busenede böyle geçer:) sende mesajlarla ulaş kendisine ee sıra sende...

• rica ederim hayırlısı olsun artık:)

• teşekkür ederim:)

• sevgilisi varsa olmaz zaten ama öğrenmen lazım varmı halaa diye? eğer yoksa ona göre sende ilgini belli et tekrardan cesaretlendir çocuğuki gelsin sana dimi.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...