Hoşlandığımı nasıl belli ederim? Acı çekiyorum aşkıma kavuşamıyorum bir türlü!

Aşık oldum ama kendimi bir türlü fark ettiremedim belki onda da bişeyler var ama bir türlü karşılaşamıyoruz. Hep bir terslik çıkıyor. herşey karşı herşey. Şimdi gidiyor ve bir hafta burada olmayacak, bildiğim kadarıyla sevgilisi yok. Artık aramızda bişiler olsun istiyorum...Nasıl belli edicem? (önce ben yapabilir miyim diye düşünün)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gizli kullanıcılar çoğunun ortak sorusudur bu.Ona kendimi nasıl belli ederim.Gerçek hayatınızda bu kadar özgüvensiz yaşamanızın sanala yansıması sanırım gizli kullanıcı olarak beliriyor.Şu özgüveni nasıl kazanırımı düşünürseniz sizin için faydalı olacagı kanaatindeyim.

• anlatsam anlamazsın

• arasındaki fark yok mu diyorsun :) ee ne diyeyimki bu anlatılmaylada anlaşılacak bir şey değil ki.

• e ona bakarsan sen de gizli aşksın kardeşim heheheh:D:D

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 haftaya gidiyorsa hic baslama. donusunu bekle

• git biraz yakınlar facende ekliyse msj at ilk yakınlas ve sonadan bakıslarınla belli et sonası gelir saten cocuktan :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bol bol onunla konuşma fırsatı yarat. Neye ilgili biriyse, onlardan konu aç.Sinemaya biletim var gidelim de, hadi gel tavla oynayalım de, yapacak pek çok şey var ortak. Ne kadar çok zaman geçirirsen, yakınlığını daha rahat anlar.Gözlerini kırpıştır olmadı :D

• her zaman ki klasik soruya klasik.. cwp boşwer o da sana karşı bişeyler hissediyorsa o kendiliğinden yakınlaşacaktır.. sende ona göre dawranırsın..

• aynen karama katılıyorum.. bana bakmaz düşüncen olsa da ondan hoşlandığında sen fark etmesen bile dawranışların belli eder ne kadar saklayabilirsin ki erdem...

• başak burcu

• Bazısındada "bana bakmaz abi" sendromu oluyor ama. Eskiden bende de vardı oradan biliyorum. Halbuse hiç öyle bişey yokmuşkine...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...