Erkeklerin aklını çelmek için ne yapmalı?

bu soruyu özellikle erkeklere soruyorum diyelim bir terkettiz o kız naparsa aklınız çelinir de geri dönersinizzz pişman olursunuzz :))

Güncellemeler:
tamam soruyu değiştiriyorum bu zamana kadar terk ettiğiniz kıza ne oldu da geri döndünüzz veya dönmeye karar verdinizz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 13

• ben eskici değilim..

• Terkediş sebebine bağlı. Eğer kendine göre haklı ve affedemeyeceği bir sebebi varsa zor ama bir anlık sinirle falan terkettiyse kafasına dank edince ya da ufak bir özürle dönebilir. Am seven bir insan o kadar kolay bırakabiliyorsa aslında sevmiyordur ve dönmesinin sebebi sana değer vermesi değil, daha iyisini bulamamasıdır. Ya da elindekini de kaybetmesindendir.

• Terkettiysem affedilemeyecek bir şeyini görmüşümdür ağzında kuş tutsa affedilmez..

• terkettiysem çelinmez bir daha.

• O kız hala bunu düşünüyorsa seviyor demektir, erkek terkettiyse sevmiyor demektir.. Bu şekilde düşününcede niye geri dönsün seçimini yapmış

• daha önce olduğundan daha güzel sexy sevecen olursa konuşma bakış yürüyüş tarzını değiştirirse farklı bi insan gibi olursa

• kız tarzını değiştirip kendine daha çok bakarsa. gözündeki mazlumluk ve şirinlik alçak gönüllülük doğal hali geri dönerse ve bana açık kapı bırakırsam dönerim.

• Bumeranglar geri döner erkekler değil :D

• kendini oldurebilir benim icin. bir ara cenazesine giderim, ancak odur geri donus :) ama pisman olmam.

• pişman olmam için suçun bende olması ve ya ayrılma nedenin basit bişi olması lazım !

• evet tam ta böylee :))

• Seni neden terkettiğini düşün ve cevabını bul ;)Tabi her zaman bu yeterli olmaz.Bazen erkek ne olursa olsun dönmez.

• eğilip kendi poposunu öpebilirse aklımı çelebilir

• Asla geri dönmem, bir kere o hatayı yaptım ve bir daha yapmam.Sadece zaman kaybı olduğuna eminim.

Kızlar Ne Diyor 3

• O eskiden di canım bence , ilk zamanlarda kadınlar erkeklere git o dinazoru öldür bak mağarada sana ne vericem diye kandırırlarmış ...

• Ondan vazgeçtiğini anladıkları an dönüyorlar sanırım yani bende öyle olmuştu

• dünyadaki tek erkek eski sevgilin mi? bu kadar mı acizsin? bu kadar mı ilgi çekmiyorsun?

Yükleniyor...