Bir bayana nasıl yaklaşılır ? Muhabbete nasıl başlamalı ?

Ya bazen beni yiyip bitiriyo bakaşlarıyla bazı bayanlar.Ama ben salak gibi hiç bir şey yapamıyorum.Korkuyorum hep.Niye korkuyorum bende bilmiyorum.Ne diyecegimi bilmiyorum aşırı heyecanlanıyorum göz göze geldigim kişiye nasıl yaklaşacagımı bilmiyorum. bu durumu yenmek istiyorum lütfen yardım edin ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Merhaba de karşılık verirse sohbete başla vermezse pardon birine benzettim de

Kızlar Ne Diyor 1

• konuş ya nolucak.gülümse selam ver merhaba de..

Erkekler Ne Diyor 7

• hocam önce bayanı keşfet sonuçta bütün bayanlar bir değil ne tarz biridir konuşma şekli diksiyon mimikler falan önce izle ona göre hareket et zamanla aşarsın bu sorununu espiri her zaman kazandırır uygun zamanda ve ortamda bir şekilde yapılır ama sen gülme yada onun için bişey yap atıyorum cafe bar restoran falan takip et o ne isterse aynısından iste mekanın çalışana 2 oldu de tatlılık yap incelik kibarlık falan çekinme yani askıntı olmadıkça bu onunda hoşuna gider

• Boşver takma kafana sadece yaklaşmayla bitmiyor birde devamı var bir dünya sorumluluk.Sonu Hayırlı olsun dostum.En güzel sevgili sağlık öp başına koy:)

• su sekilde baslasan on numara olur

-seviselimmi ? :D

• :)

• ben yaklaşmıyorum senin gibi durumlarda kaldığımda üşeniyorum konuşmaya. sende üşen kafana dert alma ...

• aslında üşengeclikte var da ama artık o kalmadı.İstiyorum birini mutlaka yalnızlıktan bıktım.

• Sonunda ölüm yok bir kere dene sonra zaten alışırsın. Ben geçen gün minibüste 2 gencin kız düşürme anlarına şahit oldum ağzım açık kaldı valla. :)

• hazır yaklasmamısken basnı yakma yaklasma basına bela alırsın biz yaklastıkta ne oldu aman boyle ıyı osenı bı sekılde bulur zaten o zamana kadar kafanı dınle

• Korkma. Zamanla işin o...su olursun. Sonra gülersin eski halini hatırlayınca.

Yükleniyor...