Eski sevgilimin mesajlarıma cevap vermesi bana hala değer verdiğini gösterirmi

Gizli Üye
sevgilimle ayrıldık o ayrılmak istemişti 1 yıla yakın oldu ayrılmamız şimdi arada mesajlaşıyorum onunla mesajlarıma cevap veriyor işle ilgili bişey olursa ona soruyorum nasıl yaparım diye yardımcı olmaya çalışıyor onun bu tavırları bana hala değer verdiğini gösterirmi yoksa artık öylesine bir arkadaşa yardımmı ediyor
Eski sevgilimin mesajlarıma cevap vermesi bana hala değer verdiğini gösterirmi