Çıkma teklifine verilecek cevaplar nedir?

çıkma teklifi ettiğinizde duymak istediğiniz sözler ne olurdu ? en çok ne duymak sizi mutlu ederdi ? klasik sözler olmasın duygularınızı boşaltın :)

Güncellemeler:
ben karşımdaki erkeği sözlerimle mutlu etmek istiorum ilk andan itibaren.. erkekler böyle bi durumda en çok ne duymaktan hoşlanır merak ettiğimden sormuştum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çıkmak değilde..Seni tanımayı, tanıdıkça hoşlanmayı, hoşlandıkça sevmeyi, sevdikçe aşık olmayı çok ama çok istiyorum de... bu cümleyi bitirdiğinde karşına bakma ama yere bak erkeğinin akıp gittiğini göreceksindir...oky..

• duygularıma tercüman olmuş :) umarım söyleyebilecek zamanı bulabilirim

Erkekler Ne Diyor 10

• aman ne çıkması nereye çıkıyoz.

• Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, biraz da salıncağı 'başkası kapacak' korkusu işte. ..

• en son cıkma teklifini 15 yaşında yapmıştım sonrasında hiç olmadı

• teklif dönemlerini geçeli cok oldu...

• benim bildiğim teklif şekli önemli cevap şekli değil.ters takla atıp cevaplarsa bir kez daha aşık olurum :P

• bana uyar dese yeter :D

• Teklif etmiyoruz biz.. Ergenken de etmedik..

• Elime dokunsun isterim, gözlerimin içine bakarak gülümsesin.. Birşey söylemesine gerek yok, anlarım ben:)

• Hayır, senden hoşlanmıyorum deseler; çok mutlu olurdum :)

• önümde diz çöküp benimle çıkarmısın diyip elimi öpsün

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesela 4+4+4 sistemi yürürlüge konuldu daha büyük sorunlarımız var mesela.Hayat aşktan çıkmaktan ibaret degil mesela.

• Sen çık ben geliyorum :(

• ne cikma teklifi aldim nede cikma teklifi ettim !biri birini begenir hoslaniyorsa duygulari karsilikli ise cikma teklifine gerek yoktur zaten bir araya geldiklerine göre bu iliski baslamistir ...

• inşallah çok istiyorum bunu :) teşekkür ederim yorumun için

• nasipse bir araya gelirsiniz zaten ama egerki oda senin hissetiklerini his ediyorsa bir sekilde seninle tanisir sana ulasir !

• peki bi araya hiç gelemiyosak :( bakışmadan öte gidemiosak ve sadece onu haftada bir görebiliorum.. çıkma teklifi de almadım zaten sadece umut ediyorum aslında bende senin anlattığın gibi olmasını isterdim yanyana gelelim bi anda olsun herşey söze gerek kalmadan

Yükleniyor...