Çıkma teklifi aldığımda ne yapmalıyım?

hoşlandığpım bi çocuk var eğer çıkma teklif ederse ne yapacağımı bilmiorum.. şu zor kız kolay kız meseleside kafamı kurcalıo.. hoşlanıosam bekletmemein bi manası yok die düşünüyorum ama kolay elde edildiğim için değerim olmazmı merak ediorum napcam lütfen yardım edin ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bunlar varya asma kabağı yok evet dersem kolay kız naz yaparsam zor kız yok ilk günden olmaz ama bir dahakine olur bunları gecin artık bişiyi istiyorsan istiyorsundur ertelemenin ne anlamı var bazen 1dk bile önemlidir haytta sonra bir kız kolaysa ilk reddetti diye zor olmaz ilişki içinde anlaşılır davranısı tavrı ile erkekler zandettiğiniz kadar mal değil... uyanın artık kızlar:)

• biliyorum ama emin olamadığım için sordum.. çevremde zor kız olarak nitelendirildip hep kmseye yüz vermezdim bi çok kişi teklif ederdi kabul etmezdm konuşmazdım bile .. hiçbirşey hissetmediğim biriyle belki birşeyler olur tanıyınca die düşünerek çıkmadım kmseyle.. böyle şeyler saçma gelio bana.. ve bu yüzden belki de artık kmse bana yaklaşmıo bilmiorum reddedilirim bende diemi ama ben o çocuktan hoşlanıorum

• Öncekileri Göster
    • ben düşünüyorum da o durumda konuşabilirmiyim onu bile bilmiorum :) gözlerinin içine bakmam yeterli değil ama sadece :)

• hey heyecanlı bir evet daha cekici gelir bence cok tatlı bir kız olursun sen heyecanla cevap verince:)

Erkekler Ne Diyor 16

• yoo öyle düşünme sende elektrik aldıysan kabul et. zor kız filan bence çok saçma.

• Saçlarını okşa ve erkeğim de.

• çık fakat işi cinselliğe götürmeye çalışmasına izin verme.evlenmeden kendini teslim etme.

• Zor kadın yoktur unut gitsin ama ilk seferde evet deme dusun biraz oyala gercekten seviormu anlamana yardımcı olur bence

• Herşeyi zaman a bırakalım arkadaş kalıp birbirimizi tanıyalım dersin olur biter

• bence bıras gerı plan da kaşmasın cocuk seneden gerckdn hslanyrsa gtmez ama gecıcı br hslantı ıse zatn hc olmadn bter sn zrr grmezsn yanı

• Biraz naz yapar gibi yap ama kabul et.Yada ben düşüneyim yarın sana söylerim de oda olur.

• kabul etme gibi bir konuşma yapma önce arkadaş olmalısın. değer kıstasına karakterler karar verir herşey her insanda farklıdır. gönlünden aklından geçeni yap.

• kabul et gitsin öyle zor kız kolay kız olunmaz zor kızların doğuştan gelen asaletleri vardır

• bence bitek yakışıklı erkeklere pas veriyosan zor kızsındır saçma sapan şeyler yapmaya gerek yok

• bence kesinlikle riske girme zor kızmış kolay kızmış. bana yapsa istemiyo der bırakırım uğraşmayı. o çocuk da yakışıklıysa zaten birsürü kız vardır peşinde sen beğenmediysen başkasına bakar. en fazla oyala biraz ama abartma

• çocuk yakışıklı :)

• bak angel ,öncelikle geçin bu zor kız ,kolay kız modlarını,bi faydasını göremezsin.

• bende bunları duymak istiyodum :)

• hoşlanıyorsan çıkarsın bunu da kendisine belirtirsen sıkıntı olmaz senin gelmeni bekliyordum de bende sana karşı boş değildim de kolay kız olmazsın merak etme

• senin gelmeni bekliyordum. işte böyle bişey istediğim güzel bi cevap vcermek istiyorum teşekkür ederim

• rica ederim

• hoşlanıyorsan kabul et hoşlanmıyorsan etme

• olumlu karsılarsan senı tanımalıyım dersın ya da o sekıl davranırsın...

• biraz düşünmek istiyorum en ideal cevaptır her zaman

• Seni bir yerden tanıyorum ama nerden İstanbuldamısın?

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğer sen de hoşlanıyorsan kabul edeceksin ne var kafa karışacak .

• hiç ilgisi yok zamanla seni tanıyınca asıl bu düşünceye sahip olur evet dedin die öyle düşünceni sanmıyorum.

• çok teşekkür ederim çok rahatladım gerçekten :) zaten daha almadım çıkma teklifini ama inş olur gözlerinin içine bakıcam bu sefer bende umaım yaklaşır :)

• rica ederim canım inş. alırsın herşey gönlünce olsun:)

• Fazla naz aşık usandırır sevgiliyi bekletmek niye basitlikle ne alakası var

• Kabul et hoşlanıyorsan ilgisi yok sonra uzaklaşmasın senden

• göbek at:)

• tamam sende atarsan olur :D

• :D işim olmaz :Pp

• :D:D :P

• Kabul et gıtsın

Yükleniyor...