Çıkma teklifi aldığımda ne yapmalıyım?

hoşlandığpım bi çocuk var eğer çıkma teklif ederse ne yapacağımı bilmiorum.. şu zor kız kolay kız meseleside kafamı kurcalıo.. hoşlanıosam... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar varya asma kabağı yok evet dersem kolay kız naz yaparsam zor kız yok ilk günden olmaz ama bir dahakine olur bunları gecin artık bişiyi istiyorsan istiyorsundur ertelemenin ne anlamı var bazen 1dk bile önemlidir haytta sonra bir kız kolaysa ilk reddetti diye zor olmaz ilişki içinde anlaşılır davranısı tavrı ile erkekler zandettiğiniz kadar mal değil... uyanın artık kızlar:)

• biliyorum ama emin olamadığım için sordum.. çevremde zor kız olarak nitelendirildip hep kmseye yüz vermezdim bi çok kişi teklif ederdi kabul etmezdm konuşmazdım bile .. hiçbirşey hissetmediğim biriyle belki birşeyler olur tanıyınca die düşünerek çıkmadım kmseyle.. böyle şeyler saçma gelio bana.. ve bu yüzden belki de artık kmse bana yaklaşmıo bilmiorum reddedilirim bende diemi ama ben o çocuktan hoşlanıorum

• Öncekileri Göster
    • ben düşünüyorum da o durumda konuşabilirmiyim onu bile bilmiorum :) gözlerinin içine bakmam yeterli değil ama sadece :)

• hey heyecanlı bir evet daha cekici gelir bence cok tatlı bir kız olursun sen heyecanla cevap verince:)