• Sor
  • Bence

Hamilelik en erken ne zaman anlaşılır? 9-10 gün sonra ağrılar başlayabilir mi?

biliyorum en mantıklısı doktora gitmek ya da hamilelik testi yaptırmak. ama cesaret edemedim. bu sabah şüphelendim biraz. kaşık ağrısı karın ağrısı ve bel ağrısı var birazda. sancı gibi. ya çok üşüttüm yada hamile miyim acaba diye şüphelendim. on gün sonra böyle ağrı başlarmı? hamileliği yaşayanlar biraz bilgi verebilirmi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 4

• Hamilelik belirtileri ne zama ortaya çıkar link Bir de adet dönemine kaç gün vardı korunmasız ilişkiye grdiğin zaman?

• beta hcg baktırırsan hemen sonuc verir

• o agrilar hamileyken neden olur bir dusun... bebek agirlik yapmaya baslayinca. 9-10 gunde bebek bile yok ki ortada henuz hucre bir kac tane :) usutmussun sen usutmussun.

• mide bulantisi erken olur ama. gerci bende öyle bisey olmadi. icim rahatladi biraz:) ama cocuk gibi doktordan kaciyorum. cok zamansiz olurdu cünkü. yinede gidip kontrol ettirmek lazim.cok sagol cevabin icin

• mide bulantisi da 1 aydan sonra oluyormus, vucut tepkisi :)

• 1 ay içinde belli oluyor bildiğim kadarıyla

Kızlar Ne Diyor 5

• Genellikle bulantısı ve baş dönmesi olanlar hamilelikten şüphelenirler, bir de adeti gecikenler. :D Bence sen adet olacaksın bütün bunlar adet başlangıcı belirtisi canım...

• Hamilelikte agri olmaz.kan testi ile 1 haftalikken dahi belli olur

• Kandan gebelik testi diye bir test var hastanelerde yapiliyor (beta-hcg) onu yaptirirsan iliskiden 15 gün sonra anlasiliyor degerlerden..

• Bulantı, baş dönmesi ve halsizlik varsa hamile olabilirsin.Onun dışında psikolojikte olabilir hani hamile miyim acaba diye ağrı hissediyor olabilirsin.Onun dışında adetinin henüz zamanı değilse üşüttün

• Evlilik dışı mı?

• bi bucuk yıldır evliyim ;) ama ilk defa olacakti bu yüzden telas ettim ama degilim sanirim

Yükleniyor...