Ben birini düşünürken o da beni düşünüyor mu acaba?

galiba siz türkiyede buna kalp kalbe karşı derler diyorsunuz, yanlış bilmiyorsam tabi, bazen bir kaç saniye ya da dakika bir arkadaşınızı düşünürsünüz ve aynı arkadaş size mesaj atar ya da sizi arar, ama gerçekten öyle midir sizce? arkadaş olmayınca tabi numaranız falan karşı tarfta yok ki insan sevdiği kişiyi düşününce o da düşünüyor mu, bilmek isterdim, keşke öyle olsa...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Onunda seni düşünmesi için seni görmesi beyinde kodlanmış olması gerek eğer tanıyorsa ve bir takım işlerle meşgul değilse bilinçaltı hisseder ama o hissedemez ama sürekli düşünürsen bu seferde kendi bilinçaltına onu hedef gösterirsin bu da doğal olmaz içine şunu söyle bana göre biri ise yaklaşsın değilse uzak kalalım de. Bilinçaltın hemen işleme koyar.Ama sana uygun olmadığını bilebile bunu yaparsan baştan acıya hazır ol. Cevabımı da en güzel cevap seçme özü bu.Saygılarımla.

• tanımıyorsa bunu yazmayı unutmuşum bugün 2 aet hata yaptım yazılarımda itiraftır ama fark ettim ve ettirildim. Tanımoyrsa onun bilinç altı ile snin bil uzun uzun yazmaktan gına geldi b.a diyorum artık ikinizin b.a ları sizi bir araya getirebilir ama dikkatli ol doğal bir bir araya gelme olmuş değildir. Demek istediğimi anla sipariş gibi bir şey nasıl desem. Bence uzun ilişkiler en uzun doğal olanlardır. Sen macera arıyorsun ille de biri olsun istiyorsun haksızsam haksızsın de ama olacak

• sectim bile?kizmassin insaallah. :)

• Kızmadım bu sitede adım malesef puanla hayatta kalıyor. Anlayana her zaman buradayım. Sayılarımla.

Erkekler Ne Diyor 18

• kalp kalbe karşı

• Evet bazen böyle düşünceler oluşuyor ama malesef bunun güzel tarafı bilinmezliği

• haklisin...

• 20:20 dede öyle derlerde ben 19:03 gördüm sürpriz yapıp şampiyonmu olcaz acep diye içimden geçirmedim değil

• aşk evrenseldir, kalbin aynı ritimde atmasıdır aşkarada aşk varsa oda seni düşünyordur

• inaniyorum...

• uzun cümleleri aynı anda kurduğumuz oldu bir defasında rüyamda hiç olmadık yerde aniden öpmüştü o an çok içten geldi uyandığımda telefona baktım 10dk önce mesaj gelmiş seviyorum ama sevgili değiliz

• aaaaaaaayyy...

• hayır düşünmüyorum

• yoo o fosur fosur uyuyo

• :)

• kişi sevdiği ile beraberdir ( s.a.v )

• iste bu !

• nasil?benim turkce iyi degil bazen cumlelerin anlamini algiliyamiyorum sorun bende galiba...

• olacak kişininde yakışıklı olmasını arkadaşlarına hava atmak için v.s. belli düzeyde olmasını diliyorsun yalan mı ? AMA doğal ise bunu ilişkinin uzunluğundan anlarsın ancak ona bir sözüm olamaz. sana küçül bir ip ucu vercem ama kimseyle paylaşma Saygılarımla.

• heee?! ne alaaakaaa! sanirim yalnis tikladin soruyu kardes!

• Buna net bişey söylemek zor evet beraberken oluyodu hemde çok kalp kalbe gerçektende karşı şimdi bende bilmiyorum bu sorunun cevabını gerçektede keşke olsa

• saat 01:01 ise o da seni düüşünüyordur. 1:01'i kaçırırsan, 2:02'yi beklemen lazım.

• gercekten miii?yoksa dalga mi geciyorsun?

• bazen olabiliyor ama her insanla değil tabiki ve kalp kalbe karşıdır

• Bazen öyle oluyor düşünürken bir anda onunla ilgili birşeyler oluyor.

• Belkide.

• Küfret arkasından Kesin çınlar kulağı :)

• :)

• hadi canim?! :)

• sevmesine gerek yok.. şuan seni düşünüyorumm :) şimdi sende beni düşünüyonn .. doğru yanii..

• olabilir diyorsun...

• zaten bilimsel olarakta eistein kanıtlamışş düşünce maddeye dönüşüyor die.. e=m.c2 :)() yani düşünmesini istiyorsan düşündüğünü düşüneceksinn ben çok yaptım :)))

• öyledir belki...

• cool adam hakan...

• neden olmasın

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu ben de çok oluyor. telefonları karşılıklı aynı anda aramak gibi ..Raslantısal olabilir.

• o derece de tesaduf olamaz yaaa...olmasin yaaa...dusunsun o daa!

• Hiç sanmıyorum dur bir çınlatim arıcakmı

• aradi mi?

• enerji gidiyomuş öyle düşünüyomuuuuş :O

• düsünmüyodur

• Mesela 14.14 15.15 saatleri unuttun ):

Yükleniyor...