Kızlar sadece sevdiği erkeğe mi trip atar yoksa insan ayırmaksızın herkese atabilirler mi?

Kızlar sadece sevdiği erkeğemi trip atar yoksa insan ayırmaksızın herkese atabilirlermi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben sevdiğim insana atarım. sevmediğim biri hoşuma gitmicek bişey yapsa trip atmak yerine direkt konuşmamayı tercih ederim. çünkü trip aslında nazdır, cilvedir, trip candır.

Kızlar Ne Diyor 18

• Alayına trip..

• Trip kızlarla özdeşti artık

• benim sevgilim bu durumdan cok müzdarip hep ona trip atarım nazımı derdimi cekiyo saolsun :))

• Sevmediğim insana çok iyi trip atarım ...Sevdiğim birine ise o kadar değil. Seviyoruz ya trip mirip aklıma gelmez.

• ilgilendiği erkeğe, sevdiği erkeğe trip atar.eğer karşısındakini umursamıyorsa trip atmaz.

• sevmediğim birisiyle muhattap olmam ki trip atayım.

• sevdiğime tabiki çünki durum onunla ilgilidir sevmediğime neden atayım ki selam,a selam dan ileri gtmez durum kararları benı ılgılendrmez yanı

• Artik kime nasip olursa o trip ona atarim kim olursa olsun :P

• insan kayırmaksızın gelmişine geçmişine..

• Trip atmayı saçma bulurum. Naz illa karşındakini deli etmekle mi olur

• tabiki sevdiğinee insan en çok sevdiğine kırılırr

• sevmediğim kimseye kapris yapmam. umrumda değildir öyle kasmaya gerek yok takılsın gönlünce, ama seviyorsam yeri geldiğinde trip yaparım

• Erkekler trip cekmeye hazir olduklari sürece her erkege atabiliriz canım ;)

• İnsanoğlu bu sevdiğine nazı geçer.. Kız - erkek fark etmez..

• :)) Insan ayirmaksizin herkese :)

• Herkese trip atabilirim.

• adam mıy mıy mıy ama aşkım falan diyosa kim olduğuna bakılmaksızın trip tuşuna basılmış olunur.kadın erkek farketmez aslında.

• dimi dimi size maço lazım zaten:)

• ne alaka maço?yanlış olmuş.maço olunca da saçma saçma tripler erkeklerden kızlardan

• Tripte neymiş yaa , ben ne sorun varsa söylüyorum.Ama arkadaşlardan görüyoruz ok falan diye kestirip atanları. Oldukça gıcık bir durum.Sanırım sadece erkek arkadaşlarına yapıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 12

• ah bi bilsek..

• HEPsi trip atar kardes herse beyinde bitio

• ben öylelerine hadi ablacm büyüde gel çocuk bakıcılığı yapamam diyorum.daha bir kinleniyorlar :)

• herkeze atarlar aga .dtrip atan kızdan nefret ederim. ne derdi varsa kendi söylücek aga.

• herkese

• herkese atarlar.

• herkese atarlar

• kızlara nazaran daha feci trip atarım.

• hmm biliyorum :)

• :)

• galiba daha çok nazının geçtiği kişilere

• Tanıdığım ve değer verdiğim insanlara sadece. Gerisi öyle birşey ifade etmez benim için.

• kadına sevilmek yakışmadı bence kadına sevmek yakışır biz erkek milleti olarak onları sevip el üstünde tutunca coook trip yeriz

• bence herkese atiyorlar, diger secenegi dusunmek bile istemiyorum, o zaman 5 yasindan 50 yasina kadar tanidigim tum disiler beni seviyor mu? honk! haha saka bir yana, nazi gecene atarlar trip :) ask mesk anlami tasimaz.

Yükleniyor...