• Sor
  • Bence

Kızlar sadece sevdiği erkeğe mi trip atar yoksa insan ayırmaksızın herkese atabilirler mi?

Kızlar sadece sevdiği erkeğemi trip atar yoksa insan ayırmaksızın herkese atabilirlermi?

En İyi Görüş

• ben sevdiğim insana atarım. sevmediğim biri hoşuma gitmicek bişey yapsa trip atmak yerine direkt konuşmamayı tercih ederim. çünkü trip aslında nazdır, cilvedir, trip candır.

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 19

• benim sevgilim bu durumdan cok müzdarip hep ona trip atarım nazımı derdimi cekiyo saolsun :))

• Trip kızlarla özdeşti artık

• Alayına trip..

• Sevmediğim insana çok iyi trip atarım ...Sevdiğim birine ise o kadar değil. Seviyoruz ya trip mirip aklıma gelmez.

• sevdiğime tabiki çünki durum onunla ilgilidir sevmediğime neden atayım ki selam,a selam dan ileri gtmez durum kararları benı ılgılendrmez yanı

• Artik kime nasip olursa o trip ona atarim kim olursa olsun :P

• insan kayırmaksızın gelmişine geçmişine..

• Trip atmayı saçma bulurum. Naz illa karşındakini deli etmekle mi olur

• tabiki sevdiğinee insan en çok sevdiğine kırılırr

• sevmediğim birisiyle muhattap olmam ki trip atayım.

• ilgilendiği erkeğe, sevdiği erkeğe trip atar.eğer karşısındakini umursamıyorsa trip atmaz.

• :)) Insan ayirmaksizin herkese :)

• sevmediğim kimseye kapris yapmam. umrumda değildir öyle kasmaya gerek yok takılsın gönlünce, ama seviyorsam yeri geldiğinde trip yaparım

• Herkese trip atabilirim.

• adam mıy mıy mıy ama aşkım falan diyosa kim olduğuna bakılmaksızın trip tuşuna basılmış olunur.kadın erkek farketmez aslında.

• dimi dimi size maço lazım zaten:)

• ne alaka maço?yanlış olmuş.maço olunca da saçma saçma tripler erkeklerden kızlardan

• Erkekler trip cekmeye hazir olduklari sürece her erkege atabiliriz canım ;)

• İnsanoğlu bu sevdiğine nazı geçer.. Kız - erkek fark etmez..

• Tripte neymiş yaa , ben ne sorun varsa söylüyorum.Ama arkadaşlardan görüyoruz ok falan diye kestirip atanları. Oldukça gıcık bir durum.Sanırım sadece erkek arkadaşlarına yapıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 12

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...