Kızına araba sürmesini öğreten bu baba hakkında ne düşünüyorsunuz?

bana gerçekten ilginç geldi, kız neyin dersini alıyor anlamadım (((((: link

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 16

• :)))) hahaha

• Bu sahne çok tanıdık geldi :D :D :D :)) çok feci güldüm yaaa bu yüzden bence abiler,kardeşler hatta anneler öğretmeli araba sürmesini diyeceğim ama şöyle bir acı gerçek varki onun bu sert tavırları sayesinde iyi araba kullanabiliyorum her olası hatada polis amcadan önce babamın çığlıkları aklıma geliyor :))

• tam bir komedi ya geberdim gülmekten

• baba gibi baba tam türk babası :-D kızına araba sürmesini öğretiyor ona buna muhtaç olmasın diye amma güldüm yalnız ha :D

• Bu adam benı babam :D

• neden taşların üzerinden gidiyorsun sebebi neydi ki :DFG:DGh

• tipik aile

• çok güldüm ya =Dyalnız küfürler çok kötü =)

• Dayim gibi la

• babası çok sabırsız, yıllardır araba kullanan biri ile ilk kez öğrenen biri bir tutulmamalı, kursa gitse daha doğru olur yoksa böyle bir adamın elinde araba kullanmayı öğrenmesi çok olanaklı değil, bela bile okuyor

• farkındayım (:

• sonuna kadar izleyemedim

• Kız zaten ehliyeti almış, babası ''sana ehliyet verenin allah belasını versin'' diyor (:

• ahahahaa çok iyi ya :D

• Lanet olsun taslarin uzerinden niye gidiyosun sebebi neydiki hahhaj

• :DSD:D:D:Dseadıoufdhlgdkhn

• Babam geldi aklima yaa ama beterin beteri varmiş :D

• Babam gibi küfürleri haric :) annemi aglatmisti o derece annemde sinirden direge carpmisti , babamin böyle oldugunu bildigim icin ehliyeti aldiktan sonra babam arabama bindi buna ragmen bana ehliyet verenin kulaklarini cinlatmisti :D

• :D adamlarda haklı

• Çok tatlı bir baba ya kızarken bile kuzum yavrum diye kızıyor :)) Benim babam olsa napardı kim bilir :D

• :p

• İzledim zaten babamın tepkisinin yanında hiç kalır o :D

• devamını da izleseydin :p

Erkekler Ne Diyor 18

• kadın şoför yoktur, Allaha emanet giden araba vardır:dd

• komedi ya :)

• güzel paylaşım olmuş iyi güldük :D

• Kızda cidden kötü sürüyor ama haklı adam :D

• benim babam bana bu lafları söylücek arabayı bırakırdım :)) beterin beteri varmış :))

• Siz bide benim babamdan öğrenin amq

• hahah :D bende ilk kullanmaya baslarken babamda böyle kızıyodu ^^ bende inip gidiyordum arabadan :D ya da bende babama kızıyodum ^^

• babanın kemiksiz 120 kilosu var yanlız

• brodwayda araba sürmemi öğretilir kız napsın seri araç bunlar

• 2 yıldır araba kulanıyom daha babam 1 kere binmedi :D arabaya binen helallik alıyo, geçen teyzemleri götürdüm arabaya bindi inene kadar dua okudu :DDDDDDDD

• AHahah aynı benim babam :D En sonunda dayanamayıp "Zkerler arabanı yaaa" diyip inmiştim araçtan :D Arkadaşımdan öğrendim kullanmayı :)

• hehehe süperdi :)

• biz oyuncak arabayla oynarken onlar barbi bebeklerle oynuyodu normaldir bu ders :D

• Uzun süre böyle gülmemiştim hele lanet olsun, sebebi neydi ki bunun diyince koptum

• adamın anasnı sktn çevirsene direksiyonu sana ehliyet verenin a.q ahahaa koptum...

• sebebi neydi ki !

• Küfürlerdeki samimiyete bayıldım sdfsd

• olm onu bunu boşverde o tip ne oyle?

• hangi tip (:

Yükleniyor...