Kızına araba sürmesini öğreten bu baba hakkında ne düşünüyorsunuz?

bana gerçekten ilginç geldi, kız neyin dersini alıyor anlamadım (((((: link

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 16

• Babam gibi küfürleri haric :) annemi aglatmisti o derece annemde sinirden direge carpmisti , babamin böyle oldugunu bildigim icin ehliyeti aldiktan sonra babam arabama bindi buna ragmen bana ehliyet verenin kulaklarini cinlatmisti :D

• :D adamlarda haklı

• Çok tatlı bir baba ya kızarken bile kuzum yavrum diye kızıyor :)) Benim babam olsa napardı kim bilir :D

• devamını da izleseydin :p

• İzledim zaten babamın tepkisinin yanında hiç kalır o :D

• :p

• :)))) hahaha

• Bu sahne çok tanıdık geldi :D :D :D :)) çok feci güldüm yaaa bu yüzden bence abiler,kardeşler hatta anneler öğretmeli araba sürmesini diyeceğim ama şöyle bir acı gerçek varki onun bu sert tavırları sayesinde iyi araba kullanabiliyorum her olası hatada polis amcadan önce babamın çığlıkları aklıma geliyor :))

• baba gibi baba tam türk babası :-D kızına araba sürmesini öğretiyor ona buna muhtaç olmasın diye amma güldüm yalnız ha :D

• çok güldüm ya =Dyalnız küfürler çok kötü =)

• Lanet olsun taslarin uzerinden niye gidiyosun sebebi neydiki hahhaj

• tam bir komedi ya geberdim gülmekten

• neden taşların üzerinden gidiyorsun sebebi neydi ki :DFG:DGh

• babası çok sabırsız, yıllardır araba kullanan biri ile ilk kez öğrenen biri bir tutulmamalı, kursa gitse daha doğru olur yoksa böyle bir adamın elinde araba kullanmayı öğrenmesi çok olanaklı değil, bela bile okuyor

• Kız zaten ehliyeti almış, babası ''sana ehliyet verenin allah belasını versin'' diyor (:

• sonuna kadar izleyemedim

• farkındayım (:

• ahahahaa çok iyi ya :D

• tipik aile

• Dayim gibi la

• Bu adam benı babam :D

• :DSD:D:D:Dseadıoufdhlgdkhn

• Babam geldi aklima yaa ama beterin beteri varmiş :D

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...