En iyi ve en çok beğenilen aşk kitapları

en iyi aşk kitapları onerilerinizi bekliyorum en güzeli hangisidir? kitabı bırakmak istemiyeceğim bir kitap istiyorum önerilerinizi bekliyorum...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 4

• milena'ya mektuplar - franz kafka.

• Bukre..

Sabah uykum

soğuk kahvee

aşık olan terkeder

bunalr harikaa... hatta ben aşık olan terkeder kitabını kesinlikle öneririmm biitince etkisinden çıkamamıştım..

• sevmek zorunda değilsin beni..

benim kadar sevemezsin..

bunlara da bak derim :)

• soğuk kahve yi okuyorum bence o kadar da iyi değil sabah uykumda merak için çok satılan bir kıtap diye düşünüyorum bukre yi soğuk kahve bıtınce almayı planlıyorum. aşık olan terkeder buna bir bakıyım :)

• ölümsüz aşk ann brashares

• ne tarz aşk istiyorsun ilahi mi insani mi :)

• sen bilirsin :)

• dizisi ve ya filmi olanları okuma taraftarı değilim adamlar zaten görselleştirmiş gidip izlerim daha iyi genelde kıtaplar ile bir farkı da olmuyo zaten benim izlenimlerim bunlar filmi olan kitapları okumak sadece zaman kaybı...

• sana bir tavsiyem var hatta şuan tvde dizisi de varmış.Şule yüksel şenler-huzur sokağı.dinimizle harmanlanmış bir kitap ama orijinal bir aşk.dizisini izlemedim aama eminim değişiklik çoktur.bence oku günümüzün yapay aşklarıyla karşılaştır :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• kamelyalı kadın kesinlikle okumalısn

• ayşe kulini tek geçerim.. onun serisi var boranın kitabı ve dönüş var ilkinin adını unuttum :) o kitap beni hayattan kopardı resmen 2 günde okudum 3 kitabı.. ama kitap eşcinsellerle alakalı..

• Aşkın kitabını yazan kim ?

• öğrenmek için okumak gerekir ;)

Yükleniyor...