• Sor
  • Bence

Insan aşık olduğunu nerden anlar?

gerçek aşk varmıdır ve aşık olduğumuzda nerden anlarız

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 18

• karnında kelebekler uçuşur

• durduk yere kafan güzel hissediyorsan tamamdır anlamsız nedensiz mutluluk diğer kafa yapıcı maddelerin aksine sahte mutluluk olmaması dileğiyle

• onu gördügünde ateş basıyorsa kalbi sıkışır gibi oluyosa ve onun yüzüne bakamıyorsa yanında olmadıgında aklında o varsa ozaman aşık olmuşsun demektir

• gibi gibi : )

• sağına soluna ben aşık oldum diyorsun böylece aylin22 aşık olmuş diyorlar

• sürekli düşünmesinden

• Gerçek aşk tabiki vardır aşık olduğunu o zaman geldiğinde çok basit bir şekilde anlar.

• onu gördüğündeki kalp atışında ve geceleri onu hatırlayınca uyku tutmamaya başladığında...

• Onu gördüğünde kalp ritminde bir artış seziyosan ve karşısında konuşamayacak derecede heyecan yapıyosan geçmiş olsun.

• midene kasılma giriyosa aşıksın :)

• el terlemesi slakça bir gülümseme ve mutluluk. :)

• Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, biraz da salıncağı 'başkası kapacak' korkusu işte...

• harika

• Öncekileri Göster
    • Kimseyi suçlama, Suçlanacak biri varsa o da sensin. Sonuçta o sana küçük bir umut verdi, Sen ise ona herşeyini verdin.

• doğru ama naparsın işte

• şarkılar anlam kazanmaya başlarsa.

• gerçek aşk vardır.aşık olduğunu sevdiğin kişiden uzaklaştıkça içindeki sızıdan ya da yakınındayken o anın hiç bitmemesini istemenden anlayabilirsin ve herkesi ona benzetip hatta kıyaslarsın sonucunda en güzelinin senin olduğuna karar verirsin çünkü aşık olduğun kişiyle kimseyi bir tutamazsın

• evet vardır.. beden anormal tepkiler verirse ve buna kalpte dahil olur da kişi kendisini unutup sadece canan diyebiliyorsa aşk belirtisi görülmüştür:))

• olmayalım anlamayalım da

• kalbi hızlı çarparsa falan

Kızlar Ne Diyor 12

• kalbin çarparsa hızlı hızlı,heyecan basarsa,onu özlersen,hep onla olmak istersen,onu merak edersen çok aşıksındır.

• her şekilde anlar kendine daha çok bakmaya başlar heyecanlanır o kişiyi görünce hep onun fotoğraflarına bakar o kişi hiç aklından çıkmaz

• ovvvv.. İste Benim cevabim bu.. (:

• :)

• ben sureklı onu dusunurum yemek yemeyı dahı unuturum kendı kendıme gulumserım hep onu dusunup

• Gerçek aşk vardır ama Aşık oldugunu sanmakta vardır. Bunun ayrımını yapmak zor işte. yok kalbin küt küt atar heyecanlanırsın konuşamazsın falan. bu flört ettiğin biriyle ilk karşılaştıgındada bazen olan şeyler. O kişiyedemi aşık oluyosun yoksa ilk görüşte ?

• onu düşündüğünde yüzünde tatlı bir tebessüm oluşuyorsa aşıksındır yani ben öyle düşünürm farklı bir heyecan kaplarr içini,şaşkın birşeye dönersinn:)

• Of offfffff..

• onu görünce heyecanlanmasi.

• offf hiç bir şey yiyemediğin an bıl kı asıksınn!

• ota b*ka gülüosan, olmadık yerde aklına o geliosa geçmişler olsun

• her saniyemde ve aynaya baktıgımda bile onu görebiliyorum hiç aklımdan çıkmıyor üzüp kırdıgında cabuk unutuyorum ondan başka kimseyi istemiyorum sürekli onu düşünüyorum özlüyorum yanındayken çok mutlu uzaktayken asık suratlı dolanıyorum ben sadece ruhumu anlattım aşık olmak bumu bilmem ben aşkın ta kendisiyim içindeyim özlemliyim :(

• //youtu.be/1wQn5G6VSsc

• benim midemde yanmalar oluyor.sabahları alarm çalmadan uyanabiliyorum benim için imkansızdır sabah kalktığımda ilk işim telefona bakmak oluyor mesaj gelmiş mi aramış mı bazen de kalbim şey'de atıyormuş gibi oluyor :)

Yükleniyor...