Sevdiğim adama kendimi nasıl fark ettirebilirim, yardım eder misiniz?

yaklaşık 8 aydır sevdiğim daha doğrusu ilk aylarda sevdiğim şimdi aşık olduğum biri var, bizim uzaktan akrabamız, ben erzurumdayım o ise izmirde bu yüzden tek ulaşma imkanım sanal ortamdi zaten bende onu sanal ortamda görmüştüm 2 hafta önce cesaret edip arkadaşlık isteği yolladım daha öncesinde yollamamamın sebebi yanlış anlaşılmaktan korktum içindi. 2 haftadır ekli ama hala bana yazmadı. kafayı sıyırdım benim her anım o olmuşken o hiç birşey yazmıyor.. kimsin bile demedi bu konu hakkındaki sıkıntılarımı yazsam inanın abartısız sabahı bulur.. fazla uzatmadan bu sevdiğim adama kendimi nasıl fark ettirebilirim bir bahane lütfen:) foto altına yorum ve ya chattan merahaba gibi yazılar dışındaa. biliyorum çok çocukça sanal ortamdan ama mecbur başka ulaşabiliceğim imkan yok :) emin olun en az sizin kadar bende kendime acıyorum ve umud ediyorum ki hislerimin %1 ini hissettirebilmişimdir,hepinize şimdiden teşekkür ederim umarım benim düştüğüm duruma düşmessiniz

Güncellemeler:
peter_pan burda mısın:)))))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen neden yazmıyorsun ki ?

• Rica ederim. :) sana da iyi geceler.

• :) teşekkürler ve iyi sabahlar

• :) sen sorunu güncelle ben bir şekilde yardım etmeye çalışırım.Problem değil,gülünücek onca şey varken bu onların yanında ciddi bir mesele sayılır.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• güncelleme yapasıya kadar ona mesaj atsaydın ya

• farkındayım, ama mecbur bole yapıcam kusura bakmayın

• sadece beni değil burda yorum yapan herkesi

• neden? rahatsız ettıysem kusura bakma.

• ona söyleeeee

• Zor bir durum inşallah diyorum.

• tesekkur ederım

• yaşın kaç senin

• he he tamam gardaş sen haklısın sen fotoğraflara bakmaya devam et

• o senin tecrübelerin,senin için geçerli. sen tecrübe edindin diye her insan öyle mi?

• ya tecrübelerime dayanarak konuşuyorsam ?

• Öncekileri Göster
  • sen onu sevmiyosun kandrma kenedeni

• hakkından hayırlısı ne diyeym kardşm..

• anlamadıgından eminim

• hı hı anlıyorm

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Gurur yapma sen yaz. Sonuçda uzaktanda olsa akrabaymışşsınz . mantıklı konuş somurtma ilgisini çekersin zaten o zaman . daha sonraları oda yazmaya başlar.

• konusmadan hıssedılmyo genelde kendını bı dusunsene sen farkedermıydın kı :)

• haklısın ama gormuyor mu benı hıc ben acık oldugumda da goruyor

• Buraya yazmak yerine ona yazmayı denemelisin bence dürüst davran kazanırsın inan açık açık söyle

• seni seviyorum mu dıyeyım

Yükleniyor...