Sevdiğim adama kendimi nasıl fark ettirebilirim, yardım eder misiniz?

yaklaşık 8 aydır sevdiğim daha doğrusu ilk aylarda sevdiğim şimdi aşık olduğum biri var, bizim uzaktan akrabamız, ben erzurumdayım o ise izmirde bu yüzden tek ulaşma imkanım sanal ortamdi zaten bende onu sanal ortamda görmüştüm 2 hafta önce cesaret edip arkadaşlık isteği yolladım daha öncesinde yollamamamın sebebi yanlış anlaşılmaktan korktum içindi. 2 haftadır ekli ama hala bana yazmadı. kafayı sıyırdım benim her anım o olmuşken o hiç birşey yazmıyor.. kimsin bile demedi bu konu hakkındaki sıkıntılarımı yazsam inanın abartısız sabahı bulur.. fazla uzatmadan bu sevdiğim adama kendimi nasıl fark ettirebilirim bir bahane lütfen:) foto altına yorum ve ya chattan merahaba gibi yazılar dışındaa. biliyorum çok çocukça sanal ortamdan ama mecbur başka ulaşabiliceğim imkan yok :) emin olun en az sizin kadar bende kendime acıyorum ve umud ediyorum ki hislerimin %1 ini hissettirebilmişimdir,hepinize şimdiden teşekkür ederim umarım benim düştüğüm duruma düşmessiniz

Güncellemeler:
peter_pan burda mısın:)))))

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen neden yazmıyorsun ki ?

0|0
    • Şikayet

hem ekledım hem de yazarsam nıye bana yazıyor demez mı hem ne yazabılırım?

• Şikayet

:) teşekkürler ve iyi sabahlar

• Şikayet

Rica ederim. :) sana da iyi geceler.