Sevdiğim adama kendimi nasıl fark ettirebilirim, yardım eder misiniz?

yaklaşık 8 aydır sevdiğim daha doğrusu ilk aylarda sevdiğim şimdi aşık olduğum biri var, bizim uzaktan akrabamız, ben erzurumdayım o ise izmirde bu yüzden tek ulaşma imkanım sanal ortamdi zaten bende onu sanal ortamda görmüştüm 2 hafta önce cesaret edip arkadaşlık isteği yolladım daha öncesinde yollamamamın sebebi yanlış anlaşılmaktan korktum içindi. 2 haftadır ekli ama hala bana yazmadı. kafayı sıyırdım benim her anım o olmuşken o hiç birşey yazmıyor.. kimsin bile demedi bu konu hakkındaki sıkıntılarımı yazsam inanın abartısız sabahı bulur.. fazla uzatmadan bu sevdiğim adama kendimi nasıl fark ettirebilirim bir bahane lütfen:) foto altına yorum ve ya chattan merahaba gibi yazılar dışındaa. biliyorum çok çocukça sanal ortamdan ama mecbur başka ulaşabiliceğim imkan yok :) emin olun en az sizin kadar bende kendime acıyorum ve umud ediyorum ki hislerimin %1 ini hissettirebilmişimdir,hepinize şimdiden teşekkür ederim umarım benim düştüğüm duruma düşmessiniz

Güncellemeler:
peter_pan burda mısın:)))))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen neden yazmıyorsun ki ?

• hem ekledım hem de yazarsam nıye bana yazıyor demez mı hem ne yazabılırım?

• Öncekileri Göster
    • :) teşekkürler ve iyi sabahlar

• Rica ederim. :) sana da iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 5

• ona söyleeeee

• güncelleme yapasıya kadar ona mesaj atsaydın ya

• neden? rahatsız ettıysem kusura bakma.

• sadece beni değil burda yorum yapan herkesi

• farkındayım, ama mecbur bole yapıcam kusura bakmayın

• Zor bir durum inşallah diyorum.

• tesekkur ederım

• yaşın kaç senin

• 21 çok mu çocukca geldi sana :)

• Öncekileri Göster
    • o senin tecrübelerin,senin için geçerli. sen tecrübe edindin diye her insan öyle mi?

• he he tamam gardaş sen haklısın sen fotoğraflara bakmaya devam et

• sen onu sevmiyosun kandrma kenedeni

• 8 ayı günü gününe saati saatine ben biliyorum-ben yaşadım sen ise benim yazdıgım 10 satırlık yazıyla böyle konusuyorsun sonucta ben duygularımı anlatmak için bir kaç satır yazdım ve sen o satırı okuyarak benım duygularımın tersini söyledin bu nasıl muammadır arkadaş! görsen neyse diyecem baskasından duysan neyse dıyecem ama ben sevdiğimi acıkladım ve sen benım acıklamamı okurken nasıl tersini söylüyorsun allah aşkına?

• Öncekileri Göster
    • anlamadıgından eminim

• hakkından hayırlısı ne diyeym kardşm..

Kızlar Ne Diyor 3

• konusmadan hıssedılmyo genelde kendını bı dusunsene sen farkedermıydın kı :)

• haklısın ama gormuyor mu benı hıc ben acık oldugumda da goruyor

• Buraya yazmak yerine ona yazmayı denemelisin bence dürüst davran kazanırsın inan açık açık söyle

• seni seviyorum mu dıyeyım

• Gurur yapma sen yaz. Sonuçda uzaktanda olsa akrabaymışşsınz . mantıklı konuş somurtma ilgisini çekersin zaten o zaman . daha sonraları oda yazmaya başlar.

Yükleniyor...