Jiletten tiksiniyorum sizce ağda mı yapmalıyım? (Daha önce hiç ağda yapmadım)

Feda101
Arkadaşlar koltuk altı ve genital tüylerimi normalde jiletle alan birisiyim ancak jilet mahvediyor, tüyleri gürleştiriyor ve çirkin bir görüntü oluşturuyor. Ağdayı ise daha temiz ve güzel buluyorum, ne kadar can yaksa da en azından tüyleri kökünden ve direkt alıyor. Daha önce hiç ağda yapmadım ve yapacaksam hangi ağdadan yapmalıyım? Ağda yapmalı mıyım sizce yoksa jilete devam mı etmeliyim? Bazıları jiletten sonra ağda işe yapamaz diyor kararsız kaldım... Özellikle kızlar bana fikir verir misiniz? İyi akşamlar...
Jiletten tiksiniyorum sizce ağda mı yapmalıyım? (Daha önce hiç ağda yapmadım)