• Sor
  • Bence

Kız için ağlayan erkek sizin için ne ifade eder?

bi kız için ağlayan erkek sizce çokmu seviyordur? erkeğin göz yaşları değerlimidir ? erkekler ağladığı anı unuturmu ?

Güncellemeler:
arkadaşlar ben cevabımı aldım ağladı ama sevmemiş beni çok boşuna ağlamış inanmıyor bana inanmıyor morali çok bozuk

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 23

• Bir erkek ağlamaz, kızın saçını çeker.

• valla bi Türk kızı için ağlıosa 9999 kere düşünsün ağlamadan önce. gerçekten değio mu o kıza diye. çünkü böyle yalancı ve böyle ikiyüzlü bir kız topluluğundaki kızlar için ağlamak, hmm bana saçma gelio.

• inşallah seni ağlatan biri çıkar karşına...

• sana giren çıkan ne?

• gerçekten seviyorki ağlıyor be

• Erkeğin ağlaması değerlidir kıymetini bilmek lzm.

• Ben 2 kıza ağladım... 2 kızı da kaybettiğimde ağladım, onlar için bir ifade etmedi :/

• ama benim için birşey ifade edyo çünkğ bende onu çok seviyorum

• Öncekileri Göster
    • ayrılalım dedik kavga edince o ağladı ben ağladım ayrılmadık:) aama şimdi öyle değil

• Seviyorsunuz birbirinizi o zaman. Ben bunu anlıyorum. Ayrılmayın :/

• başak burcu :D

• Vallahi yalan yok ağladım...Erkek adam ağlamaz derler külliyen yalan... ilk önce içinde ağlar erkek daha sonra düğüm düğüm olur boğazı ve bir bakmışsın cebeli tarık boğazı gibi oluvermiş göz çukuları...

• bence çok değerli erkeğin göz yaşları kolay kolay dökülmez çünkü

• Ne için ağladığına bağlı olmakla beraber çoğu zaman kaybeden erkeklerdir.

• seviyordur

• seven erkek.. ama çok ağladımıda ınandırıcılık safasından cıvıklasma safasına gecer..

• Ağlarım.Ağladım.Ne düşünüyor bir fikrim yok.Elbette bildiği ve doğru bulduğu şeyler vardır.Haklıdır da.

• Evet, unutmaz.

• hiç ağlamadım.

• ben ağlamam ama ağlayana da saygı duyarım tabi eften püften sebeplere değilse

• Erkekler ağlamaz ağlarsada içine ağlar köşede ağlar kimse görmez en son ne zaman ağladığımı bile hatırlamıyorum hıçkırarak ağlamayı özledim :)

• ağladık uleynn :D

• İşte o erkektir ve gerçekten sevmiştir. Bu devirde öyle erkek bulursanız şükredin kızlar.

• işte o erkek kavga ettik şimdi benim telefonlarıma bakmıyor 1 haftaya yakındır sustu neden :( ben onu çok seviyorum oysaki

• Öncekileri Göster
    • demekki baya bi kırılmış ama sen ısrar et üstüne git özür dile devamlı bu adamı kaybetme bence.

• açık sözlüdür söyler istemesse ama niye böyle yapyo anlamıyom onda öyle bi inat varki seviyorsa inadına sevmiyorum der çyle biri ama ben onu kaybetmek istemiyorum syçumda yok hem kaybetmek için geçerli suç yok yalan aldatma hiç birşey yok aramızda

• erkekler ağlamaz sil göz yaşını:)

• Sevdiği kız için ağlayan erkek gerçekten seviyordur bence. Sevmeyip de ağlamaz ki... Vay be çok acıklı ama çok anlamlı..

• beni seviyormu yani:d

• Öncekileri Göster
    • sorun çözüldü öyleyse ^^ mutluluklar O da seni seviyor, sen de onu.. tadını çıkarıp kıymetini bilin valla

• çözülmüşmüüdür gerçekten şimdi :) inşallah öyledir eğer çözüldüyse onu daha iyi tanışım olucam

• karşıda ki odun değilse çok şey ifade eder.en basitinden çok sevdigi.

• ağladım çekti gitti

• seven insan ağlar herzaman

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir erkeğin ağlamasına dayanamam lan ister sevgilim olsun ister arkadaşım kıyamam ya

• oyyy sarilalim birbirimize :'( duygusalastim donemimdeyim

• Gerçekten seviyodur..Bi erkeğin aglamasına hiç dayanamam

• bende ya :'( simdi agliycam

• erkekler tımsah gozyası dokemezler

• timsah gözyaşları bunlar ne anasının gözüdür erkekler hatasının kapatmak için gerekırse gözyaşlarını sele çevirirler

• bak arkadaşım sana bi erkek olarak söylüyorum hiçbir zaman yalancıktan ağlayamaz erkekler bunu unutma. ben böyleyim en azından ağladımsa eğer yalancıktan olmadı hiçbir zaman.

• Öncekileri Göster
    • haklısın çözülmüyorlar çok zor

• mahsuru yoksa senınkı ne ıcın agladı... mutluluk yada gercekten üzüldugu için aglayan erkek varsa saygım sonsuz ama hatasını ört pas etmek ıcın aglayan erkeklerı sonuna kadar kınıyorum yok böle yüzsüzlük

• Sevdiğim erkek karşımda ağlasın. yierim yierim. Çok masum geliyor bana ağlayan erkekler.

• bn kıyamam ya gercekten sevıyorssa aglıyordur..

• ya böyle demeyin ya üzülüyorum madem benim için ağlıyordu öyleyse niye şimdi susuyor konuşmuyo benle:(

• e kırgın oldugu için tabiki..trip yapıyordur, naz yapıyordur

• evet seviyordur ama erkeğin ağlaması da çok acıklı oluyor.ben buna dayanamam:(

• hiçbirşey

• yeter ki ağlasın yirim onu

• erkek ağladığı anı hiç unutmaz özellikle kavgalardan sonra ağladığını karsısındakinin gözüne gözüne sokar

Yükleniyor...