Sevgilinizle film izliyorsunuz öpüşme veya sevişme sahnesi geldi..

demdeme
sevgilinizle oturmuş film izliyorsunuz, bir anda öpüşme veya sevişme sahnesi çıktı belli ki sahne uzun sürecek tepkiniz ne olurdu? kanal mı değiştirisiniz? siz de aynısını mı yapmaya çalışırsınız? sevgilinize kızıp bakmamasını mı söylersiniz? birşey yokmuş gibi izlemeye devam mı edersiniz? veya başka birşey mi yaparsınız? ne yaparsınız?
Sevgilinizle film izliyorsunuz öpüşme veya sevişme sahnesi geldi..