Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır? Havalı kızları erkekler nasıl görüyor?

Beni okulda erkekler genelde havalı görüyor. Bu aslında benim yetiştirilmemden kaynaklanıyor. Burnum havalarda olduğu için değil erkeklerle daha sınrlı ilişkim var. Sulu ilişkileri sevmiyorum. Yapım bu.

Ama bazen çok ağır yorumlar duyabiliyorum. Erkekler nasıl kızlardan daha çok hoşlanır? Ulaşılmaz mı, havalı mı, canayakın mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kesinlikle erkekler, konuşurken onlara bakan yani dinlediklerini belli eden, kendilerini rahat hissettiren, gülmeyi seven ve samimi kızlardan hoşlanırlar.

Havadan bahsin, kibirlenmekse. Asla cezbetmez. Ama duruşsa, evet severler o soğuk havayı baştan. Dışardan soğuk (deyimi yerindeyse "cool" ) , sadece onlara sıcak olana bayılırlar.

Bu benim fikrim tabi :))

• imza gizli_ask

:) +1

Erkekler Ne Diyor 7

• balon gibi... yukardan bakan ve rüzgar nereden eserse oyende gıden... patladığında ayaklar altında olan...

• Bir kere havalı kızlar erkegin pek de hoşuna gitmez. O kişiyi hele ki arkadaş ortamına bile sokmaz. Ortama soktugunda kızın absürt bir cümlesiyle dalga gececeklerdir. Bu yüzden erkek arkadaşının da havalı olması lazım. Havalı olunca da sen ona ulaşamazsın

• Kızın havasında zeka katkısı yoksa her girdiği ortamda onun havasını alan birileri çıkabilir.

Zeki,sınırlı ukala,güzel kızlar yani zor kızlar bana hep çekici gelmiştir.

• Birazda ben hava vereyimde aya cik derim. :)

• aslında senin yaptıgın dogru ama burnu havadalık iyi bişi degil...bu arada fazla aran iyi olursan emin ol adını çıkartırlar...malesef bu kadar berbat bir toplumdayız..

• Canayakın, samimi, konuşkan kızları her erkek sever. Havalı kızlar ulaşılmaz imajı verir. Ulaşılmaza da kimse ulaşmak istemez. Ama sulu ilişkileri sevmemeniz gerçekten takdir edilecek bir davranış.

• canayakin, insan olarak gorup rahat muhabbet edenleri severim ben, yoksa ne o oyle kasinti sanki selam etse ustune atlayacak kadar abazayiz

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...