Sevgilim kızlarla çok yakın, ağırlığımı koymam lazım, ona ne söyleyebilirim?

Gizli Üye
Sevgilimin erkeklerden daha çok kız kankaları var . Kızlarla bende çok iyiyim ama çok yakın olmalarını istemiyorum. Özellikle bir tanesi çok uyuz fok balığı gibi konuşup ona yavşıyo ama benimki hep gülüyo resmen hoşuna gidiyo yani ama sonra kızıncada beni pek takmıyo gülüyo yine ama özür dileyerek. Onu nasıl uzaklaştırabilirim ona güzel ciddi sert bir konuşma yapmam lazım ağırlığımı koymam lazım ona ne söyleyebilirim
Sevgilim kızlarla çok yakın, ağırlığımı koymam lazım, ona ne söyleyebilirim?