Hoşlandığım spor hocası bana yavşadı ama meğer sevgilisi varmış!

Gizli Üye
Bundan 5 gün önce spor salonunda fitnessa başladım. Aslında başlamama hiç gerek yoktu 170 boyunda 53 kiloyum zaten ama sadece sıkılaşmak için yazıldım.

Neyse orda bir trainer hocası var. 22 yaşında ve aşırı yakışıklı 190 boyunda kaslı yeşil gözlü zaten modellik yapıyormuş aynı zamanda. Aslında ona aşık değilim ama yine de hoşlanıyorum. Ama düne kadar onu etkilemek için herhangi bişey yapmış değilim, sadece gördüğünde göz kırpıyordu hepsi bu.

Dün akşam geldiğimde benim hocam izinliymiş bu yüzden bu çocuk bana hareketleri yaptırdı. Yaptırırken baya sohbet etti benle, yaşından daha büyük gösteriyorsun hangi bölüm okumak istiyorsun gibi havadan sudan konuştuk. Hatta bir ara konuşmayı kestik nerde kalmıştık falan dedi. Ben hareketleri yaparken karşımda durup sürekli gözlerime bakıyordu ve arada gülümsüyordu bana. bir ara da atletimden yarısı gözüken göğüslerime bakarken yakaladım onu.

Sonra bir kız geldi yanına, kızın elinde enerji içeceği vardı, bu kızın elinden içeceği alıp içti falan, sonra kız onu yanına çağırdı ben bir süre tek başıma hareketleri yaptım. Sevgili olduklarından şüphelendim ama pek ihtimal vermedim. Geldiğinde çocuk bana yine sıcak davranıyordu ve bir ara bana best modele katılmam gerektiğini söyledi. Çok şaşırdım ve kendimi best modele katılacak kadar iddialı görmediğimi söyledim.(Normalde herkesin beni çok güzel ve çekici bulduğu bir kızım bu arada)

O da kendini beğenmiyor musun yani dedi bende evet dedim. Bana baktı ve bence beğenmelisin falan dedi. (Bende bu arada beni beğendiği güzel bulduğu için çok sevindim tabi)

Sonra "Bende kendimi beğenmiyorum ama arkadaşlarım best modela katılmam konusunda ısrar ediyor" dedi. Ben de "Bence ısrar etmekte haklılar" dedim ve ondan hoşlandığımı böylece belli etmiş oldum. Öyle mi falan dedi sonra yine kızın yanına gitti. Bende o arada hareketlerimi bitirdim ve yanına gittim. Kız yanında spor yapıyordu o da ağırlık kaldırıyordu. Görüşürüz dedim soğuk bir şekilde görüşürüz dedi çok bozuldum.

Sonra eve gittim facebooktan o kızla 20 Ocaktan beri sevgili olduklarını öğrendim.ve çok üzüldüm ağladım. Madem o kızla sevgiliydi, neden bana sıcak davrandı ve best modela katıl falan dedi anlayamadım. Yani bu anlattıklarım bana yavşadığını gösteriyo ama sevgilisi varmış. Rezil oldum ya sevgilisi olduğunu bilseydim hoşlandığımı belli etmezdim soğuk davranırdım. Sevgilisi olan kız da gördü beni. Yakında beni yanına çağırıp sevgilimden uzak dur diyebilir, o zaman ben napıcam? Ve en önemlisi utançtan yüzlerine nasıl bakıcam? Sizce ne yapmam gerekiyo? LÜTFEN YARDIM EDIN

NOT: Bu arada yine spor salonunda benden hoşlanıp numaramı alan bir çocuk var birlikte spora gidelim diyip duruyo. Acaba durumu düzeltmek ve o çocuktan hoşlanmadığımı göstermek için gözünün önünde bu çocukla mı takılsam?
Hoşlandığım spor hocası bana yavşadı ama meğer sevgilisi varmış!