• Sor
  • Bence

Yine şişenin dibini gördüm,yine pişmanlık..

Arkadaşlar benim diğerleri gibi alkol bağımlılığım yok.Benim alışıldığın dışında bir kola bağımlılığım var.Bırakamıyorum yardımcı olun.Saat 00:30'a... Daha Fazla

Güncellemeler:
Yanlıi anlamayın arkadaşlar.Bırakıyorum ama büyük boşluğa düşüyorum canım asit istiyor.Bir tane maden suyu da bunu karşılamıyor :S

En İyi Görüş

• kardesım aynı sorun bendede var hergun 2.5litre içiyorm sigara gibi çekiyo artık canım :/ çok saçma ama

• Aynen öyle.Aşırı garip bir sorun

Kızlar Ne Diyor 2

• Bırakamıyorum dersen bırakamazsın tabi. öğrenilmiş çaresizlik hissi... Bundan vazgeç. Hayatta en kötü şey insanoğlunun herhangi bir maddeye bağımlı yaşamasıdır . Bırakamıyorum dediğin şey can suyu değil sonuçta, abartma.

• Bırakıyorum ama büyük boşluğa düşüyorum.Canım asit istiyo asiit.Maden suyu karşılamıyo bunu.En azından bir tanesi karşılamıyo.

• Sen iradene hakim olamıyorsun, iş bitmiş demektir lan.

• Her konuda kendimi kontrol edebiliyorum.Korkumu bile bırakıp bir çok işe girdiğimi oldu.Arkadaşlarım bile cinsellikten bahsederken -erkekleri bilirsin- irademi kontrol altına alıp bir şey düşünmüyordum,bakmıyordum ama bu sorun beni benden aldı.Yılların alışkanlığı olmasa tamamda.Bak bırakıyorum ama hayatımda boşluk hissediyorum.Bırakamıyorum demem yanlış olur.Hayatımda büyük boşluk oluyor onu doldurmam lazım :(

Erkekler Ne Diyor 2

• zaten kolanın ıcınde nıkotın var sıgarayla aynı sey yanı ve bırakamazsın ama azaltabılırsın

• Öyle düşünüyorum artık :/

• düşünmelisin bence de

Yükleniyor...