Yine şişenin dibini gördüm,yine pişmanlık..

Arkadaşlar benim diğerleri gibi alkol bağımlılığım yok.Benim alışıldığın dışında bir kola bağımlılığım var.Bırakamıyorum yardımcı olun.Saat 00:30'a yakın başladım saat 2:23 :( 2,5 litrelik şişe bitti.Bir defa midem deliniyordu çok kola içmekten.Bıraktım derecesindeydi.2-3 hafta sonra azar azar başlayıp tekrar çoğalttım.4-5 gündür içmiyordum bu bahaneyle bırakıyım dedim.Dayanamadım gecenin bir vaktinde kolayı aldım geldim yine.Bana diyorlar bırak akşamdan asidi kaçsın diye.Ben asidi için içiyorum kolayı :( O asidin verdiği yakma hissiyle beraber,boğazda verdiği köpüklülük hissi beni benden alıyor.Nasıl bırakacağımı bilmiyorum çünkü içki yerine alternatif bulunabiliyor ama kolayı bırakamıyorum.Bir ara dedim bırakıyım yerine maden suyu içeyim diye onu da beceremedim :( Ama her boş şişeyi gördüğümde pişman oluyorum :( Ne yapmalıyım yardımcı olun lütfen :(

Güncellemeler:
Yanlıi anlamayın arkadaşlar.Bırakıyorum ama büyük boşluğa düşüyorum canım asit istiyor.Bir tane maden suyu da bunu karşılamıyor :S

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kardesım aynı sorun bendede var hergun 2.5litre içiyorm sigara gibi çekiyo artık canım :/ çok saçma ama

• Aynen öyle.Aşırı garip bir sorun

Kızlar Ne Diyor 2

• Bırakamıyorum dersen bırakamazsın tabi. öğrenilmiş çaresizlik hissi... Bundan vazgeç. Hayatta en kötü şey insanoğlunun herhangi bir maddeye bağımlı yaşamasıdır . Bırakamıyorum dediğin şey can suyu değil sonuçta, abartma.

• Bırakıyorum ama büyük boşluğa düşüyorum.Canım asit istiyo asiit.Maden suyu karşılamıyo bunu.En azından bir tanesi karşılamıyo.

• Sen iradene hakim olamıyorsun, iş bitmiş demektir lan.

• Her konuda kendimi kontrol edebiliyorum.Korkumu bile bırakıp bir çok işe girdiğimi oldu.Arkadaşlarım bile cinsellikten bahsederken -erkekleri bilirsin- irademi kontrol altına alıp bir şey düşünmüyordum,bakmıyordum ama bu sorun beni benden aldı.Yılların alışkanlığı olmasa tamamda.Bak bırakıyorum ama hayatımda boşluk hissediyorum.Bırakamıyorum demem yanlış olur.Hayatımda büyük boşluk oluyor onu doldurmam lazım :(

Erkekler Ne Diyor 1

• zaten kolanın ıcınde nıkotın var sıgarayla aynı sey yanı ve bırakamazsın ama azaltabılırsın

• düşünmelisin bence de

• Öyle düşünüyorum artık :/

Yükleniyor...