Bir erkeğin sizi sevip sevmediğini nerden anlarsınız?

Erkekler aşık olunca nasıl olur, neler yapar, neler yapmaz? Mesela gözü başkasını görmez olayı gerçek midir, yoksa aşık olsa da erkek başkalarına bakabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şu yaşıma geldim ben anlamadım , umarım anlayan biri çıkar ve bizim gibi anlayamayanlara anlatır :))))

Hayatıma girmiş hiç bir erkeğin beni sevdiğini düşünmedim :))))

• kimse sevmıyorkı normal :)))

• ah bende bende yaa.. aynen şu yaşıma geldim bende hep aynı durumdayım, bi inanamadım onlara gitti:S ne yaptılarsa az geldi, ne yaptılarsa inandıramadılar bni.. sonuç olarak paranoyak oldum :D

Erkekler Ne Diyor 7

• sorup öğrenerek

• seninle devamlı ilgilenir, etrafında pervane olur iltifat eder bol bol ...

• size karşı aptal aptal sırıtoyorsa seviyodur. kesin

• Yola çıkalım ben sana parmakla gösteririm aşık erkekleri.Etrafına bak havaya suya herşeye tebessüm ediyorsa, bütün olumsuzluklara rağmen olumlu şeyleri söylüyorsa,dişlerini fırçalamaya başlamışsa,hödük gibi değil merdivenleri üçer beşer zıplayarak çıkıyorsa,etrafındakilere bir şeyler ısmarlamak istiyorsa,maç islerken gol olduğunda herkes ofsayt oldugunu farkedip sevinmediği halde o havaya zıplıyorsa,soru sorduğunda fiziken orda ruhen başka yerde olduğunu farkettirip bir süre sonra sana haa birşey mi dedin diyorsa, o kadar çok sayılabilecek şeyler varki... Aşk eşşeğe dans ettirir erkeğe neler yaptırmaz ki:)

• Aşk doktoru olmaya gerek yok bir erkek olarak aşıkken yaşadıklarını düşünüp itiraf etmek yetiyor:)

• aşk doktoru gbi konuştun ama :D

• kızım sen kendini güzel buluyor musun eger güzel bir kızsan erkekler icin farketmez güzelsen git konuş oda konuşacaktır tabi sevgilisi varmı yokmu bir soruştur yoksa git konuş kabul etmezse gel bana söv o kadar ...

• :)))))))))) aşık galıba oda

• ben aşktan, sevgiden bahsetmiştm:D

• kesinlikle sadik kalmasindan saygisindan anlarsin sevdigini , bu ikisi yoksa sevgisi de yoktur

• guzele daha arzular bakmaz, guzel diye bakar, bu genel bir durumdur, bir kadin da guzel bir kadina bakar ya ayni olay. ama onunla gidip elde edebiliyorsa bile sevismez. cunku bilir ki sevdigin kadinla oldugunda hem ruhun hem bedenin doyar, digerleri ile ise sadece beden doyar ve ruh ac kalir

• aşık olsa da bi erkek güzele bakabilir diosun yani:D

• ic gecirmekle sadik kalmak apayri konular :) guzel olana kadin da erkek de bakar, bu estetik goruntu sonucudur. ama gidip sevismezsin cunku sevdigin kadina saygin vardir.

• Öncekileri Göster
  • AŞık olan erkek sürekli başı öne egik yere bakarak yürür be. Etrafındakiler umrunda olmaz.

Etrafına baksa bile hiçbir tat vermez. Bakması alıcı gözüyle degildir. Boş bakıştır. Gercekten de aşıksa boş bakış atar etrafa . Ama aşık degilse gözü dışarıdadır. birini bulur seni kullanır bi süre sonra kacar gider

• Gözlerinden anlarsın. Kişiden kişiye degişir.

Hareketlerinden. Hatta sen bir gün onunla buluşmadan önce uzaktan izle. senleyken nasıl sensizken nasıl.

sonra gözlerine bak sana birşeyler söyluyormu

eline dokununca tüylerine bak diken diken olması lazım

ona güzel birşeyler fısılda sana söylerken yüreginden gelen tepkiyi takip et... daha saymasam ?

• işte aşık olup olmadığını nerden anlıcaz :D

Kızlar Ne Diyor 2

• İlgisinden.

• erkekler sevemez sevse de gecer bi süre sonra baskasını sever gözü de pekala baskalırnı görür seni seviyorum askından ölüyorum derken bi duyarsın ki orda burda onunla bununla !

Yükleniyor...