Güven için ne yapmalıyız?

iyi akşamlar arkadaslar. kız arkadasımla 1 yıldan fazla süredir birlikteyiz,birçok iyi kötü hatıramız var. üniversitede tanıstık, fakat ben kendisine güvenemiyorum yanyanayken sorun olmuyor da kendisi benden uzağa gitti an terslikler başlıyor. kendisini kaybetmek istemiyorum ama böyle de olmuyor, en son oturup adam gibi herseyi açık açık söyleyeyim diyorum .. bir kaç defa yeltendim ama birçok konuda güvenilecek birisi ama hep bir yanım güvenmiyor ne yapmalıyım yardım edin :(

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkeklerin genelinde güven problemi var nedense. Anlamıyorum sizi gerçekten. Şüpheyle geçmez bu ömür güvenmek zorundasın, eğer ona güvenmediğini söylersen sarsılır gerçekten kendim için düşünüyorum da bu böyle. Üstelik güvenilir olduğunu da söylüyorsun, kaybeden sen olursun hem de yok yere. Güvenmek zorundasın...

• şuan konusuyoruz .. kibarca söylemeye çalıştım kendisine -daha önce aldatılmıstım cünkü. hemde öl dese neden diye sormadan öleceğim birisi için- bu arkadasımda da geçen yaz yani 6 ay olmustu konusurken birgün face'ine girdim ve eski erkek arkadası ve bikaç erkegin sayfasına düzenli olarak neredeyse hergün baktıgını gördüm - bir bayansın kendini düşün ve tekrar cevap yaz lütfen. kız arkadasım ve benim yerime koy kendini ayrı ayrı ...

• Aldatıldığını belirtseydin daha farklı yorumlardım, aldatılan kişiler her şeyden şüphe duyarki bu onların kabahati değil şimdi anlıyorum. Fakat bu şuanki kız arkadaşının da kabahati değil. Ne diyeyim aldatanlar utansın

Erkekler Ne Diyor 1

• Tam anlamı ile güvenme kimseye kafanda tamamen bir takım şüpheleri otur ondan sonra düşüncene göre hareket et bir laf var seven s... s... sevilir

Yükleniyor...