Açık açık sevdiğini söyleyen bir kıza tepkiniz ne olurdu?

İlk adım genellikle erkeklerden beklenir ya, bu sefer de bir kız ilk adımı atsa ne olur? Nasıl tepki alır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Duyguları açıklama konusunda bence öncelik diye bir şey olmamalı. Kim diğerine karşı bir şeyler hissediyorsa o söylemeli açıkça. Böyle bir durumu ben yadırgamam çünkü ne ayıp ne de suç. Eğer ben de o kişiye karşı boş değilsem kabul ederim, değilsem de teşekkür eder ve o şekilde bir birliktelik düşünmediğimi söylerim kibarca. Bu gayet medeni bir davranış ve bence dediğim gibi yanlış değil. Ancak bazı insanlar bunu yapan kadınlara "hafif kadın" tabirini yakıştırabiliyorlar ki benim görüşüme göre alakası bile yok. Bu insanı özgüvenli ve cesur olduğunu gösterir.

Erkekler Ne Diyor 21

• kesinlikle kendine güveni olduğunu düşünürdüm...

• genelde hep başıma gelir tek cevabım ''napim'' olur

• hoş olurdu açık sözlü insanları severim.

• benim başıma geldi ama ben başkasını sevdıgım için ona acık acık söylemiştim benım başka sevdıgım var ama ayrıyız unutmaya calsıorum bu şekld bnle brlkde olursan hane onu unutura bilirsen neden olmazın diye sevn bi kişi sevdıgını her türlü kabul ediğine bu şekilde inandım bende

• Tanışalım önce derim Deniyelim olacağın varsa çıkarım He az buçuk suratına bakılcak bişi ise

• Tanıyıp tanımadığıma göre değişir.

• eğer kızın gideri varsa bende seni seviyordum derim

• Çıkar ve menfaat için yapmadığını, dürüst, pozitif enerjili gerçekten hoşuna gittiğimi hissedersem derhal olumlu davranırım. Ama değilse onu kırmadan, incitmede üzmeden uzaklaşırım.

• bende hep ilk kızlarda geldi ilk adım bende her zaman olaz dedim :)) 1 defa olur dedim keşke demeseydım onda da

• Seviyorsam boynuna atlarım, sevmiyorsam "kaptan iyi misin?" derim

• haha.

• Arada yapıyorum öyle şeyler :D

• Boynuna atlamak ne ya :D

• Tanıdığım bir insandan bahsediyorsak hoşuma gider. Tanımadığım biri çıkıp böyle bir şey derse çüşş diyebilirim.

• flo kızlar iiydi be ne gerek var_?

• Twitter aç ulan!

• sçsçsçsçsçsçsçsçsçsçsçsçs

• Öncekileri Göster
  • kolay kız imajını hiç bi zaman silemez kafamdan

• severim bende onu. cesaret edip söylemiş o kız varya harbi seviyordur işte.

• ''biri benimle dalga mı geçiyor len'' derim büyük ihtimal.

• tesekkur eder, nazikce reddederim ne yapacagim baska.

• böyle birşeyde önce şok karşısında donan beynimin çözülmesini bekler.Sonrası bütün sonralar tamamlanır.

• bence hos olur nasıl olur bılemem ama hos olur..

• Kanun Değilki Erkekler Herşeyi Önce Yapsınlar...Hayat Bu Olabilir...Hatta Dahada Güzel Olur...Çünkü Kızlar Genelde Erkek Adım Attımı Hemen Aklarına Acaba Beni Yatağamı Atmaya Çalışıyor Diye Geçiriyor...

• candır

• ilk anki şoku attıktan sonra...helal olsun sana kız derim..

• daha hoş olur ama tartmak gerekir hemen atlamam yani

Kızlar Ne Diyor 6

• olabilir hep erkeklerden beklememek gerek hoşlanıyosam ya da seviyosam bende ilk admı atabilirim :)

• Aşık oluyorlar

• Duygular karşılıksız kalmasın :(

• desteklemeliler bence.

• söyleme tarzı önemli."seviyorum lan seni" diyip olay yerinden uzaklaşır gibi yaparsan hoşuna gider.yok sen de beni sev ne olur sev diye acındırırsan kendini tırsar hoşuna gitmez.zevki kaçar.

• Hoşlarına gidiyor.

Yükleniyor...