• Sor
  • Bence

Hoşlandığınız erkekle tanışma yöntemleriniz neler?

hoşlandığınız erkekle nasıl tanışırsınız ?evet kızlar güzel cevaplar bekliyorum :)

En İyi Görüş

• sana ilgi duyduğumu anlaman için ne yapmalıyım? bak benim gibi şirin bi kız daha naapsın?hoşlanıyorum senden ve seni tanımak istiyorum de.

• güzel sözler ama o cesaret yok ki bende

• Öncekileri Göster
    • gebertirim onu senle çıkmazsa. üşenmem bir hafta sonu gelir pataklarım onu :-))

• çok sevinirim :D çıkmazsa seni çağırcam :))

Erkekler Ne Diyor 9

• git yanına otur zaten hemen erir o :)

• güzelle fikir :D

• Bu soruları genelde erkekler sorar diye bilirdim. Ki ben de bugün sordum :) Hoşlandığım bir kız var ama bir türlü tanışamadım. Kızlar hiç tanışmıyo nedense hep karşı taraftan bekliyolar. Sana tavsiyem bi erkekten hoşlanıyosan ve onunda senden hoşlandığını anladıysan git konuş. Erkeği bunalıma sokarsın. Her zmn seni düşünür acı çeker sana açılamadığı için. Ben o durumdayım şuan :(

• aynı durumdayız desene :( bende aynı şeyi karşı taraftan bekliyorum.. git hoşlandıgın kızla konuş bence bari sen mutlu ol :)

• Öncekileri Göster
    • nerde bakıstıgımı mı söylicem

• sen hala ordamısın ?

• galiba millet t in kişilik sorunu var :DDD

• derken ?

• boşver anlayan anldı zorlam yakarısın :D

• Git hemen sohbet et tanı ve o da senı tanımaya basladıkca onunda senden hoslandıgını anlarsın bu ısler karsılık bekleyen ısler

• sohbeti nasıl başlatıyım ?

• Mesela hal hatrını sorark baslayabılırsın ılk konusmalara sonra ask hayatını sorarsın :)

• :)) hiç öyle bir istek olmadı içimde

• olmaması doğal :))

• :))

• iyi bakışlar sergile tavırlarını açıkça ondan hoşlandığını belli et gerisini ona bırak gerekeni yapar zaten

• devamlı onun yanından geçersin gözlerine bakarsın laf atarsın :D

• gzel bi fkr ama onu ben yapamam :)

• Öncekileri Göster
    • tanımadığın çocuksa yanında dur ve o na bak. erkekler kızlara çok düşkündür. dişi sinek olsa fark ederler değişirler. dişiliğini kullan.

• denerim :) teşekkrler

• çocuğa el salla. olmadı arkasından taş at. dikkat çek. gel tanışalım de:-)

• denicem :)

• :-)
      etkili bir yöntemdir. teşekkürler

• etkili olacagından eminim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• erkek cevap vermiş ben bi daha şetmim

• sen de şeett :D

• Ben tanisamam :|

• ben de tanışamıyorum

• Gerek yok:))

• Bir ''Merhaba'' ile baslar hersey.

• çık karşısına konuş derim ben her zaman onlar adım atacak diye birşey yok :)

• konuşamıyorum ki :)

• cesaretini topla sen bunu yapabilrsin :)

• merhaba ben geldim derim oda hoşgeldin veya doluuuuuuuuuuuuuuu güle güle yavrum der. İşte bu kadar basit.

• tesekkrler yorum icin :)

• no problem :))))))))))))

Yükleniyor...