Kızlar nasıl erkekleri sever? Bir kızı etkilemenin yolları nelerdir?

Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanırlar? Bir kızı etkilemenin yolları nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Diğerlerini bilmem ama ben kişilik olarak dürüst , sevince tam seven , ciddi çok fazla cıvık olmayan , yerine göre davranan , kızlarla muhattabı çok az olan veya hiç olmayan , öncelik sırasını ayarlayabilen ihmal etmeyen , özellikle sahiplenmesi ve kıskanması çok önemli benim için , iltifat etmesini bilen , doğru ve etkili konuşan kişilerden hoşlanırım. Dış görünüş de önemlidir kişilik kadar olmasa da. Mesela ne çok şişman ne de çok zyıf olcak orta olcak. Çok kısa da olmucak. Kalın kaşlı ve martı erkeklerden hiç hoşlanmam. Ya da beyaz sivilceleri olan erkekler midemi bulandırır. Dişlerini hep fırçalamalı. Ya biraz da baksınlar kendilerine. Kendini akıllarınca tarza sokmaya çalışan erkekleri hiç sevmem saçlarını dikerler değişik tararlar iğrenç ya. Eli yüzü düzgün olsun yeter. Bir de sevdiğine farklı bakmayı bilsin ona daha farklı davransın . gülümsemesi , bakışı onu diğer insanlardan ayırdığını belli etsin. Hiç de gitmesin! Gidecekse gelmesin! Evlilik düşünmüyosa başlamasın bu kadar basit. Hataları her iki tarafta hoş görmesini bilecek o kadar büyük sorunlar olmadıkça bitmeyecek. Çok mu zor be adam gibi sevmek... Kendimi tutamadım İyi akşamlar :D

• öyle bir erkek yok iyi akşamlar :)

• Öncekileri Göster
    • Dediğim gibi herkes bu tür erkeklerden hoşlanmayabilir bunlar benim fikirlerim . Demek ki karşındaki insanlar bu anlattıklarımdan daha farklı birini arıyorlar

• 3saat

güzel yazmışsın..

Kızlar Ne Diyor 25

• Büyü yaptırırım ben düzenli olarak gayet de işe yarıyor.

• Bi Masonlugumuz eksikti zaten .D

• Büyü günahtır

• Cadı bu öldürün.
      :D

• Etkilemek ve hoşlanmak birbirinden farklı şeyler. Kurduğun bir cümleyle, bakışınla, gülüşünle, bilginle ve hatta belki paranla bile etkileyebilirsin bir kadını. Fakat hoşlanmasını sağlamak için bunlardan daha fazlası gerekir. Ruhunu kazanabilmek için uğraş, kararlılık, saygı, anlayış, dürüstlük ve daha fazlası gerektiği gibi.

• Çok ilgili olduğunu ve ondan asla vazgeçmeyeceğini ısrarla belli etmen gerek. Yani bazen kadınlar birlikte olmak ister ama hem güvenmediklerinden hem de hemen atladı bana olmasın karşı taraf diye belli etmez o güveni ona vermen şart. Çok asabi artiz sinirli vs de olmazsan yeterli.

• KOmiK

• Kokos tipler cok derinlik aramazlar erkekte bazilari entellektuel sever, genelde cimri erkekler sevilmez bir de, kadinin ne istedigini bilmek onemli, anlayis ve cok ustelememek

• Bayanları etkilemenin yolu dildir bence :) Konuşma tarzınız , ona övgüleriniz bile onu etkileyebilir.

• Kibar ve saygılı biri olduğunu belli et,ilk tanıştığın bir kızla fazla laubali olma mesela dengeyi kur yani.Birde mesela ben yeni tanıştığım bir erkeğin kızlara karşı el şakası yapıp yapmadığına çok dikkat ederim çok itici oluyor çünkü.Şaka diye mıncıklamaya çalışıyorlar hatunun orasını burasını.

• Mıncıklama ?

• Öncekileri Göster
    • Dikkat etmek lazım.

• Her zaman.

• rahat tavırları ve konuşmalarıyla sempatik olmalı . Güldürebilmeli . Karizması olmalı . Bunlar olursa kesinlikle etkilenme ve hoşlantı olur bence . Karşısındaki kıza ilgi göstermeli . Güven vermeli . Biz kızlar en çok istediğimiz şey ilgidir . :)

• Ne tesadüf; iz erkeklerin de en çok istediği şey "ilgi"dir. :)

• bence özellik belirlemek cok sacma cünkü ne zaman kimi sevcegin hic belli olmuyo. tipi öne cıkaranlar en tipsizini sevebiliyo. bi listemiz oldugu sürece anca bekleriz zaten :)

• Dürüst erkekleri

• iyi havalı yakışıklı :D ve şeeeeeker <3

• Bayanina gore degisir :D

• bence: olgun erkekler, kishiligi oturmush, cok kitap okumush, her sheyden bilgisi olan, az konushan ve sempatik, yash olarak da kizdan daha buyuk, onun yaninda insan kendini guvende hiss etmeli.

• ozmanda çok bilmiş bu deyip uzak duruyosunuz ama

• o fazla h ler ne oluo :D

• kişiden kişiye değişir. Ama en önemlisi konuşmadır

• kızına göre değişir bu soru

• Kadınlar erkekten 3 şey ister ; 1) Aşık olacak;2) Sadık olacak;3 Bilgili olacak, çok okuyacak, gereksiz konuşmayacak, kıskançlığı dozunda bırakacak , adam gibi saracak , sahiplenecek , gezdirmesini bilecek , mutlu etmesini bilecek , sonuna kadar güvenilir olacak , sığınılacak liman olacak vs vs vs =) Aslında kadınları mutlu etmek bu kadar kolay :P

• bu ne be iş başvurusu gibi:))

• Ehehehe :) O zaman yaz CV'ye :)

• İyiki de "üç" şeymiş he... :))

• amuda kalk ters ters bak

• kızlar ılgı bekler..cesaretlı erkegi begenırler.

• tırsakları sevmezler dimi peki sen sevgilin için bir kızla dalaşırmısın burcum

• nazik ol,efendi ol, kendin ol,hayatı yaşamasını bil bence bu kadar yeter..

• efendi olman yeterli ..

• Efendiyim(en azından ben öyle görüyorum:)) ama hiç kimseyle çıkmadım. Bi süre önce bir kızla yakınlaştım ama sonra yakınlaşma felan olmadı hiç

• Yetmiyor. Eğer yetseydi bir süreden sonra sıkılmazdılar.

• Paralı erkeklerı =P

• bu dürüstlüğünüz takdiri hak ediyor :)

• Öncekileri Göster
    • dürüstlüğü ayakta alkışlıyorum +1..

• Pot kırdın aferin :)

• Düzgün giyimli

• peki erkek yağlı kirli bi işte çalışıyorsa :) her dakka düzgün temiz bi elbise ilemi çıkması lazım karşısına

• Düzgün giyinmiyorsa giydirmelisiniz siz de arkadaş :P

• hoşgörü bekler sadakat anlayıs ilgi beklers a y gı da hatta

• birinci kural :güven verikinci kural :ona kendini iyi ve özel olduğunu hissettir ayrıca bencede her ne kadar kızlr ben romantik erkek seviorum desede inanma arada bi isteklerine yok de daha çok bağlanır hoşlarına gider biraz maço ol, ve asla yapmacık oolmaa o zaman çooooooooooooookkk itici oluosunuzz

• bir de durup dururken gaz cıkarır gibi konu acma, usturuplu olsun akıllı densin

• kendini seven, dürüst ... Bakisiyla , durusuyla etkileye bilir . Bana bakarak gobegin alt tarafina ellese bide mmm

• way amk.

• ne oluyor ya

Erkekler Ne Diyor 24

• para+adam gibi adamlık yeterli.

• nasip kısmet olaylarıda var sen istediğin kadar konuşmayı bil olmayacaksa olmuyo emin ol

• 18 yaşındaki kız yakışıklıyı-25 yaşındaki- zengini-30-40 arası olgun ve kültürlüyü sever

• Türkiye'de : zengin erkeklerden hoşlanırlar. paralı erkek kapışılır. Avrupa'da : kişilik ve gerçek aşk daima ön plandadır.bak sen de gel benim gibi buralara yerleş, kızlar malına mülküne değil senin içinle ilgileniolar bak gel sen buraya ;)

• adamsın adam..:)

• Öncekileri Göster
    • İçime bi güven doldu. Mutlaka gelicem. Tavsiyelerine bakıcam :) İstedğim zaten "Gerçek Aşk" bu ülkede ona o kadar çok uzağızki aşkı kendi ülkemiz değilde başka ülkelerde arıyoruz çok yazık!..

• aynen yazık, ama gene de aşk bizi bekliyor :)

• adamlıktan çık

• biraz yaratıcı olmakla başlayabilrisin bu ne klişe sorular boyle

• para varsa alayı yanında kim ne derse desin gerisi yalan o hani yok şöyle olcek yok böyle olcek adamı gibi sevicek bırakıp gitmeyecek diyen kokoş kızların hepsi benjamin franklini görsünler ona bile verirler bana kimse maval okumasın para agaa paraa gerisi traaaş

• Kadınlar erkeklerden tek şey ister.Kimse bana burda aksini anlatmasın.İstedikleri şey iki kelime '' Seni Seviyorum.''

• öncelikle paralı ve birazda saf rolü yapacaksın kendi ayağıyla geliyor dostum:)

• önce görünüş çünkü bir kişiye karşı tavrımız onu gördüğümüz ilk 3 samiye içinde oluyor. sen ne olursan ol ilk 3 saniye gözüne hitap etmezsen boş.

• para dil iyi bir vicut karizma yakışıklılık çoğuna bunlar yetiyor zaten aşkı arıyan az insan var beni dinle kazanırsın erişilmez göster kendini bak kendine paran varmış gibi görsün seni 1 haftada topla paranı götür en iyi yerlere onu al sana etkilemenin en iyi yolu paran olmasa bile onun için onun haberi olmadan toplaman bile yeter ona :)

• paran varsa her türlü yanındalar...

• Ep Aynı Sorular Beyaa!

• abi her cinsten her an etkilebilirler fakat seni çözdüğü anda etki biter

• çözüm yolu ?

• bilemem her şey onların elinde

• ha gönül-ot olayı diyorsun :)))

• Lan siteye her yeni üye olan da bu soruyu mu sorar kardeşim ya :D Üye kızsa erkekleri etkilemenin yolunu, erkekse kızları etkilemenin yolunu soruyor :D

• adeten artik arkadasim:D

• Ama bizde geçtik bu yollardan ne güzel günlerdi len :D (Sanki 50 bin Xper li biri gibi konuştum :P)

• kendin ol.

• Şimdi kızlar burda efendilik,anlayış,hoş görü,sadakat dicek bunları önemseme demiyorum kesin önemse tam tersini yap ayarlıyamayacağın kız yok :)arıza tiplerden sonra sinirli kıskanç güçlü tiplerden çok hoşlan ırlar

• vala bu zmana gercekcılıgımı kısılıgımı karakterıst yapılıgımı sonra basarılarımı eglencelı sempatık yakısıklıgımı giyinisimi diyo ama herkes ben kesınlıkle kendımı pek onların gordugunden gormuyorum yanı herkesın bır ayrı cesıt hıkayesı ve sevdırıs karakterist yapıları vardır elbet benımkıde bunlardan gelmekte

• Bu sorunun tam cevabı için büyük ihtimalle kitap yazılması filan gerekiyor çünkü bunun cevabını 'tam anlamıyla' kızlarda bilmiyor bu bir gerçek.

• altında son model spor bi araban warsa giyim kusamında iyiyse etkilersin. bunlar yoksa kızların dediklerini yap efendi ol kendin ol etkiliyebilirsen etkilersin

• paran olucak kardeş gerisi yalan

• formulu var mı?

• yanında bi kız varsa ve güzelse çoğu kız etkilenir

• tipiii keessst hacıııı .d

Yükleniyor...