Kızlar nasıl erkekleri sever? Bir kızı etkilemenin yolları nelerdir?

Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanırlar? Bir kızı etkilemenin yolları nelerdir?

En İyi Görüş

• Diğerlerini bilmem ama ben kişilik olarak dürüst , sevince tam seven , ciddi çok fazla cıvık olmayan , yerine göre davranan , kızlarla muhattabı çok az olan veya hiç olmayan , öncelik sırasını ayarlayabilen ihmal etmeyen , özellikle sahiplenmesi ve kıskanması çok önemli benim için , iltifat etmesini bilen , doğru ve etkili konuşan kişilerden hoşlanırım. Dış görünüş de önemlidir kişilik kadar olmasa da. Mesela ne çok şişman ne de çok zyıf olcak orta olcak. Çok kısa da olmucak. Kalın kaşlı ve martı erkeklerden hiç hoşlanmam. Ya da beyaz sivilceleri olan erkekler midemi bulandırır. Dişlerini hep fırçalamalı. Ya biraz da baksınlar kendilerine. Kendini akıllarınca tarza sokmaya çalışan erkekleri hiç sevmem saçlarını dikerler değişik tararlar iğrenç ya. Eli yüzü düzgün olsun yeter. Bir de sevdiğine farklı bakmayı bilsin ona daha farklı davransın . gülümsemesi , bakışı onu diğer insanlardan ayırdığını belli etsin. Hiç de gitmesin! Gidecekse gelmesin! Evlilik düşünmüyosa başlamasın bu kadar basit. Hataları her iki tarafta hoş görmesini bilecek o kadar büyük sorunlar olmadıkça bitmeyecek. Çok mu zor be adam gibi sevmek... Kendimi tutamadım İyi akşamlar :D

• öyle bir erkek yok iyi akşamlar :)

• Öncekileri Göster
    • Şu sıralar gerçekten sevmek ve sevilmek istiyorum. Şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı. İlk ve son aşkımı bulmak istiyorum. Hayatımı onunla şekillendirip mutlu olmak istiyorum. Bu kişi ancak benim ruh ikizim olabilir desem önyargılı olmam sanırım.

• Ha bu arada bir sorum olacak. Okuldaki bazı kızlar bazen benim omzuma sürtünerek yanımdan geçiyor. Bayanlar sizce bu ne anlama geliyor. Deneyimlerinizi alabilirmiyim?