Kınanın saça tam renk vermesi için ne yapılabilir?

saçlarım siyah tam kına rengini tutmuyo kınanın saça tam renk vermesi için ne yapabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tam olarak nasıl bir ton tutturmak istiyorsun bilmiyorum ama, kızıl olmak isteyen bir arkadaşım bir kadeh kırmızı şarap, hafif kumralımsı olmak isteyen bir başka arkadaşım ceviz yaprağı katıyordu kınaya. ben hiç denemedim ama bu tarz hileler işe yarayabilir belki.

• hımm :) teşekkür.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kına mazide kaldı sanıyordum artık :D ama babaannem kınanın içine kına taşı diye bişey katardı, ve galiba o taş renginin tam tutmasını sağlıyordu emin değilim, kına taşı diye bişey duymuştum ama, araştır onu bir istersen :)

• peki :)

• Kına yakılan saçlara nasıl bakım yapılır link

• sakın boya kullanma.

içine biraz hint kınası katabilirsin.

• tamam :)

• biraz!

:-)

• hint kınası saçı döker ama :)

• saç boyası daha etkili olur kına yerine

• ama o da saçı yıpratıyo ama kına saçı besliyo o da var.

• bi kız arkadasım sacına kına yaktı. saçları siyahtı da. kızılımsı oldu gibi.

• :)

• dua et olması için :D tam kızıl olmadı imkansız

• siyah ama kömür siyah değil :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• zamanı gelince yakmazsan baş ağrısı yapar bunu bil de

- yeşil ceviz kabuğunu kaynat bildiğimiz demleme çayla karıp yakabilrisin

-yada şarap ve adaçayını karıştırıp yakabilirsin

karıştırırken içine tarçın atarsan kokusu pek olmaz bir de menekşe yağı katarsan saçlarını yumuşatır sertleştirmez. yumurta da kat bir tane saçına bakımda yapmış olursun

en az 5-6 saat bekletmen lazım.

• TEŞEKKÜR EDERİM.

• saclarini ac uzerine kina yak

• yani ben saclarimi kirmiziya boyatmistim kirmizi aka aka acik bir renk ortaya cikmisti cok cirkin duruyordu sonra komple kafama kina yakmistim cok hos bir renk oldu.

• ÜZERİNE DERKEN ?

• kına alışkanlık yapıyo tavsiye etmem.

• oksijenli su ile açmayı dene

• oksijenli su yakıyo diye biliyorum ama.

• bigün boyunca kafanda beklet

• kafamda tonlarca ağırlık varmış gibi :)

• bence hiç yapma kına çok zor bidaha akmaz ama eğer hep siyah kalcak saçlarım diyosan siyah kınayla boya işte tutar

• kına saçı beslermiş ya onun için yakmak istiyorum ben saçlarım dökülüyo çünkü.

• çayla ıslat kıvamını çayla ayarla

• zerdeçal ekle soğan kabuğunu kaynat suyunu ekle :) ve malum çay :)

• tamam teşekkür ederim :)

• evet miktarını ona göre ayarlicaksın :)

• 3 ü bi arada mı yapılıyo peki :) çayı ben de duymuştum ha bir de ceviz yaprağının suyu diye biliyorum.

• kına olayına hiç bulaşmamak gerekir. şayet alışkanlık yapar...

• vallaha. ben bi ara kullandım 3 yıl kadar. 3-4 ayda bir yenilemezsem sürekli baş ağrısı çekiyordum bir de diş etlerim şişip acıyordu. tekrar uyguladığımda geçiyordu. zor oldu ama bırakabildim sonunda. doğal hali daha iyi oluyo:))

• vallaha mı :)

Yükleniyor...