Kadınlar ne istiyor Bir kadın olarak erkeklerin kadınlara yaklaşımlarında bazan çok amatörce davrandıklarına şahit oluyorum. Erkeklerin genelde yaptığı hatalar aynı. Oysa bir kadına doğru bir şekilde yaklaşmanın bazı 'kadınca' yolları var. İşte size 'içeriden' ufak tüyolar...

1- İlk karşılaşmada az konuşun, öz konuşun... Karşınızdaki kadında merak uyandırır, daha fazla ilgisini çekersiniz.

2- Her buluşmada, konuşmanızdaki kelime sayısını arttırın... Üslubunuzun akıcı ve bilgece olmasına dikkat edin.

3- Kadının bilmediği konuları ya da yetersiz bulduğunuz meseleleri önceden tesbit edin. Buluşma öncesi konu hakkında fikriniz yoksa, araştırın, çalışın ve öyle gidin. Böylece, arada sallasanız da farketmeyecektir.

4- Ona çok yavaşça yanaşın.. Öncelikle sözü ona bırakın ve dikkatle dinleyin... Mümkünse biraz "baba" edası takının. Unutmayın, kadınlar dinlenmekten ve anlanmaktan çok hoşlanır...

5- İlk günlerde sık sık arayın... Daha sonra arayı açın... Ayaklar yerden kesilir önce... Zoka yutturulmuş, kabul edilmişsinizdir cevap alıyorsanız. Hiç şaşmaz. Ama aynı sıklıkla aramaya devam ederseniz, sizden sıkılabilir. Allame-i cihan da olsanız, beş paralık değeriniz kalmayabilir aniden... Karizmanız derhal çöküşe geçer, gizeminiz kaybolur.
Gizeminizi muhafaza edin!
6- Arayı açma planının sonuna geldiğinizde, fazla da uzatmadan aniden karşısına çıkın... Sürpriz yapın ona. Ara verdiğinizdeki sinirini tamamen yok eder bu karşılaşma. Hormonlarını allak bullak eder, sorulardan ve sorgulamalardan yırtarsınız.

7- Gene kaybolun... Tam güvenmişken size ve kendini kraliçeniz sanıyor iken, silkelenip kendine gelsin... Sizin, ondan başkalarını da görüp etkileneceğinize dair şüphe duymaya başlasın, kıskansın, huzursuz olsun... Deli gibi telefonunun başında yaşasın.

Kadınları tavlamanın yolları
8- Fazla da uzatmadan ve ümidiyle birlikte kalbinin kırıldığına dair zamanlamayı iyi ayarlayarak tekrar çıkın karşısına... Arayın ve buluşun. Korkmayın! Asla "hayır demeyecektir. Hele ki aramayış sebebi olarak zor durumda olduğunuza inandırabilirseniz zekice ve seri konuşmanızla. Bir hikaye hazırlayarak karşınına çıkın bu buluşmada. Üzülsün, size yardım etmek isteyecektir ve hatta analık duyguları ön plana çıkacak, bu döneminizde sizi rahat ettirmek isteyecek, neredeyse bir "huzur meleği" ilan ederek, kendini adayacaktır. Adamazsa uzaklaşın zaten... Bu kadın çok dominant!

9- Buraya kadar gelebildiyseniz, kızı programladınız bile... Tebrikler!!! Bundan sonra, alıştırdığınız gün sayısı kadar onu aramasanız bile alışmıştır, dert etmeyecektir... Beyler!!! artık karşınızda "Pavlov'un dişi insanı" var ve Pavlov da sizsiniz!!! :)

10- Gelelim dış görünüşünüze...Her görüşmede ayakkabınızdan, dış giyiminize kadar değişik bir kıyafet seçiniz. Özellikle kadınlar ayakkabıya çok önem verir ve etkilenirler.

11- Tertemiz kokular sürerek yanına gidin... Siz yanından ayrıldıktan sonra bile kokunuz bir yerlerinde kalarak, ona sizi hatirlatmaya devam etsin.

12- Hormonlarınızla savaşın ilk dönem... Bir kadın için esas olan şey, başını dayayabileceği erkeği bulabilmektir. Onun omuzunda kendini küçücük bir serçe gibi hissetmelidir. Her kadın bir "minik serçe'dir... Bu durum, yaş, baş, güzellik, çirkinlik tanımaz!

13- Her şartta gizeminizi muhafaza edin ve dahi buluşmayı da tam bu anda bitirin ... Aklında soru işareti bırakacak şekilde yanından ayrılmayı başarın... Bir konuya başlayıp, aniden vaz geçerek, "neyse, daha sonra anlatırım aslında" gibi bir iç gıcıklaması yaratın. bir sonraki görüşmeyi iple çeksin.

14- Arada minik hediyeler verebilirsiniz. Hiçbirşey veremediyseniz, çakmağınızı, sigaranızı onda bırakın, bilinçli olarak unutun yani:) Kısaca sizden bir simge olsun artık onda... Kadınlar saklarlar, tapınırlar sevgililerinin hediyelerine ya da eşyalarına.. En önemli simgelerdir hayata onları bağlayan kalıntılarınız.

15- Ve böylece baştaki planlamayla, gizemli kayboluşlarınızda ne isterseniz yapsanız da, özgürlüğünüzü hemen kaptırmamış olma şansını elde etmiş olursunuz. Emin oluncaya kadar bu sisteme devam edin. Büyü hiç bozulmasın.

Veee kazandınız bile!!! Yavaş yavaş alışmışsınızdır ona da artık bu süre içinde... Ne kadar isterseniz o kadar görüşürsünüz bundan sonra... Belki arada sırada, belki hergün onunla olacaksınız. Şayet arada "çişim geldi" deyip kaybolmanız için bir nedeniniz yoksa.... :)