Belediyede çalışan en az ne kadar maaş alır?

Arkadaslar aranizda Belediyede de calisan varmi ? Yaptigin ise baglidir maasi kesin biliyorum ama ortalama en dusuk ne kadar maas alinir ?

Güncellemeler:
Belki sehirler arasi degisik olabilir bilmiyorum ben istanbul icin yazdim arkadaslar
Arkadaslar sordum taseron firmasindan gircem dedi. Sizce ne kdr giris maasi alir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 13

• Fazla kazanmıyorlar, ayda 2bin lira kadar gelirleri oluyor.

• 2 bin az mı?

• Nerdee ya 1500 kazansada iyi :)

• belediyede calismayimi dusunuyorsun

• Hayir, erkek arkadasim oraya basvuru yapti orda baslicak calismaya. Ben cekindidigim icin maasini soramadim yanlis anlar belki diye :)

• Öncekileri Göster
    • Tskler

• bisi degil

• en dusuk maaslar 900 lira diye biliyorum ben. en dusugu bu sonra artiyor asagida arkadaslarin dedigi gibi

• 1in altında almazsın herhalde

• En düşük memur maaşını hesaplayip bakabiliriz. 1600 civari mesai hariçŞirketten çalışacaksan asgari ücret ve mesai alabilirsin.

• Hic anlamiyorum oranin seylerinden bn yurt disindayim kadrolu kadrosuz ne oldunu bile bilmiyorum :( sozlesmeli olsa ne olur olmasa ne olur . Olup olmadini da bilmiyorumki :( degildir bnce ama

• Kadrolu yada Sözleşmeliyse maaş olarak sıkıntın olmaz. Kpss şartu istiyorlar bazen.
      Şirketten çalışanları da olabiliyor. maaş ve özlük hakları farklı sadece.
      Aynı işi yapmasına rağmen maaş farkı olabiliyor.

Yurtdışındaysan neden bu kadar acele ediyorsun ki.. Sakin ol biraz daha.
      daha güzel işler de bulabilirsin.

• Kndim icin sormuyorum ya erkek arkadasim gircekde ondan sordum. Taseron firmasindan gircekmis

• 2.000 tl biliyorum ben

• kadrolumu kadrosuzmu.?

• Valla bilmiyorum bir arkadas sayesinde girilcek

• kadrolu ise en az 1500 1600 tl alır, kadrosuz ise yine 1000 tl civarı olur.

• 1000 tl gibi

• 1.500 tlden baslar

• 1500 civarı bişeydir.

• Insallah o kadar vardir ya

• var var. o civarda alıyorlar genellikle.

• Ama kadrolu mu yoksa taşeron mu kadro ise 2 bin tl alırsın.

• Taseron olsa ne kdr alinir. Kadrolu olmak zorsa buyuk ihtimal taseron ama bilmiyorum kendim icin sormadim bi arkadas icin sordm o da arkadasi sayesinde belediyede ise baslicak

• en az asgari

• asgari ücret en az alır

Kızlar Ne Diyor 4

• ben biliyorum ama söylemem devlet sırrı

• Sen belediyede mi calisiyorsun. Biliosan soylesene :)

• ben değil arkdşm çalışıyor ama sölememiz lazım

• benim kuzenim belediyede çalışıyo. harita teknikeri bazen 2 ayda bazen 3 ayda bir maaş ödemesi yapıyolar. zaten aldığı maaş 800 tl onu da zar zor ödüyolar belediye işi sakat ya.

• Yapma ya :(

• 1500 - 2000 arası.

• 1500 felan sanırım

Yükleniyor...