Sizce katiplik nasıl meslek ?

Adalet Bakanlığının 2012 yılı atamalarında kadrolu katipliği kazandım çok şükür.Eğer içinizde tecrübeli katipler veya çevrenizde mesleği katiplik olanlar varsa bana detaylarını yazabilir mi ? İyi ve kötü yanları nelerdir ? Nelere dikkat etmek gerekir ? Mesai saatleri ? Maaşları ? Giyim kuşam kılık kıyafet şartları ? Ve katiplik yani zabıt katipliği deyince gözünüzde canlanan ne ? Toplumun mesleğe bakışını da merak ediyorum.Son olarak icra müdürlüğü ve başkatipliğe yükselinebildiğini okudum. Yazı işleri müdürü baş katip demek midir ? Bu kadrolar nasıldır?Nasıl bu kadrolara geçeriz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben de bu yıl gircem sınava nelere dikkat etmem gerekir?

• yaz kızım geregı dusunuldu

• meeemurr olcan o kadar takma kafana rahat iş

• İnşallah rahattır.Gözümü çok korkutuyorlar ama :)

• Ne olcak şeker be:)? Memur işte:)

• oturduğun yerden çirkin bakışlar ve imza atarsın...

• sizin için katipler.net i tavsiye ederim.soruları ne idi ve kac kelime yazdınız

• Katipler.net i biliyorum.Ama başka kaynaklarda kullanmak istedim.Artık yeni yazı yok orda pek.Sınav dönemi kapandı ya malum.109 yazdım.106 doğru 3 yanlış.Zabıt katibinin görevleri,manda ve himaye ilk kez hangi anlaşmayla yada kongreyle reddedildi.Hatırlayamıyorum tam şimdi.Bunu bilene onun tarihi de soruluyor.Birde meclisi denetleme yolları.Soru gen soru meclis araştırması meclis soruşturması

• teşekkür ediyorum.hayırlı olsun...en iyisi katipler.net olacaktır bir de istersen bir ara adliyeye git gör sor daha iyi

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...