• Sor
  • Bence

Hiç okuma hevesim yok, ne yapacağım?

Normal okuldan lise 1 i 2 defa okudum ve kaldım geçemedim. şimdi açıktan okuyorum. sadece hafta sonları derse giriyorum. cumartesi pazar var dersler. ona da gidesim gelmiyo hep eve geri geliyorum. annem ağladı bu yüzden. o benim öğretmen olmamı isterken benim okuma hevesim yok. nasıl heves yapacağım bilmiyorum. anaokulu öğretmenliği bölümü okuyorum ama öğretmen olmayı bırak hiçbir şey olmaz benden :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kendine gel içinde ki gücü hisset falan demeye gerek yok insanın benden bir şey olmaz demesi bile kendinin farkında olmasından kaynaklanmaz mı o zaman kendini bilen bir birey olarak biraz zahmet buyur.Annen neden üzülüyor acaba bir düşün bakalım.Yarın bir gün evlenince koca eline bakacaksın zaten okumamamışsın da ekonomik özgürlük çok önemli çokkkk bir kadın için vazgeçilmez.

Erkekler Ne Diyor 9

• Oku oku devam..Ben bidaha giricem sınava .3.cü üniversiteyi okumak için sık dişini biraz sonra kafanı vurmazsın duvarlara gayret.

• 1. si hayattan bıktım demeyi bırak...2. si kendine derse gitmeyi oyun haline getir o zmn daha zevkli olur... mesela ben soru çözmeyi hiç sevmem...ancak kendime oyun haline getirdim..onu karsimda insan mış farzediyorum ve onunla konusmaya baslayorum... konusurkende soru cozuyorum...cozdukten sonra sen kimsin lan diyorum sen kimsin ki ben seni cözemicem...hatta bu yuzden arkadaşlarım benimle cok dalga geçmiştir.)

• ya hocaya(okul u kasdediyorum ) ya kocaya gidersin

• Okumayanlardan ders al ev hanımlarına bak dinle onları ozmn ne oluyor gör.

• bu tembelliğe bi son ver istersen... ;) biraz çalışmaya çalış sonra gerisi gelir

• baştan kaybetmişsin. ne desek boş. zorla güzellik olmaz. sen ne istiyorsan o ol. okumak istemiyorsan okuma yapacak bir şey yok.

• olsun.memlekete tuvalet tamizleyecek insanlarda lazim

• çok tembelleşmişsin.

• Bıktım çnku bu hayattan :(

• yaşın daha çok genç hiç bişi yapmadan nasıl bıkarsın :D iyi ve kötü diye birşey yoktur hepsi senin hayatın. herşeyinden zevk alarak bir filmi izler gibi izle kendini hayatta :) 1 kere yaşayacaksın bunu bil.

• işe o zaman

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...