Resepsiyonist mi kreş öğretmeni mi?

Arkadaşlar yurt dışında oturuyorum istanbula temelli döneceğim hiç bir diplomam yok ne işi yapabilirim orda geçinmek için kreş öğretmeni ve resepsiyon sertifokası almayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım maaş hakkında hiç bir bilgim yok sizce istanbul gibi bi yerde ne işi yapabilirim bir bayan olarak yardımcı olursanız çok sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence orada kal buralarda sertifika ile iş bulman için torpilin saglam olmalı..

• Yapma ya :( mecbur gelmek zorundayim ama nisanlimi buraya alamadigim icin bn istanbula gitmek zorundayim :(

• yurt disi yazmissin neresi ?

• Hollanda

Erkekler Ne Diyor 2

• resepsiyonist olursan taciz edilirsin. öğretmenmi.? türkiyede ataması yapılmamış milyonlarca öğretmen adayı var sana ne gerek. sen en iyisi özel güvenlik görevlisi ol.tak silahı beline.sık seni taciz edenine. :-)

• hic bilgim yok ya bn smdi kres ogretmeni diplomasini alsam ozel krese basvuramam mi calismak icin. Atama falanmi beklemem lazim :s guvenlikte iyimis :)

• kreş öğretmeni daha iyi

Kızlar Ne Diyor 7

• Kreş tabiki.

• kres ogretmenı :) resepsıyonıstlerın durumu vahım yukselme vaad etmıyorsan eger özel sektörde cok eziliceni söylemek hiç yanlış olmaz ve düşük bir maaş ile iyi düşün akıllı ol !

• Haklisin canım dusunceni paylastigin icin tsk ederim

• öğretmen..denklik veriyolarmı iyi araştır

• bir arkadasim almanyadan izmire temmeli dönüs yapti ve kres ögretmeni oldu isinden memnun.

• yorum icin tskler. Maasi hakkinda bilgin varmi canım

• Öncekileri Göster
    • hollandalıymış.. :)

• Turkum Turkk :)

• kreş öğretmenliği

• Kreş öğretmenliği...

• Bnmde aklim buna daha cok yatiyor ama bakalim :)

• kreş öğretmenliği sadece sertifikayla yapılamaz

• Onun ozel okuluna gidicem hizlandirilmisi var 1 sene sonunda diploma alicam sertifika sadece resepsiyon icin canım

Yükleniyor...