Ders Çalışma İsteği nasıl gelir? Önerilerinizi alayım

Ders çalışma isteği nasıl gelir..Önerileriniz neler?

Güncellemeler:
üniversite okuyom bu dönemi atlatırsam mezun olup öğretmen olucam ama hiç ders çalışmak içimden gelmiyor..YARDIMCI OLUN NE ÖNERİLERİNİZ VAR..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir hayal kur ve ona ulasmak icin para lazım diye düşün yeter

• öğretmenlere ne kadar maaş veriyolardı..tam olarak biliyon mu?

• Öncekileri Göster
    • Devlette calışanlar tabi ki.
      Yurt dışında calışmak isteyen buyursun gidebilir. daha yüksek alır.

• 1.878,71 yeni başlayan
      2.163 aşağı yukarı bu maaşı alıyolarmış

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben yıllarca bekledim ama niafile gelmiyo

• Çağırmayı bilene gelir...

• yarın gelir oda geç kalmişlik bir ders çalişma pişmanliği ile :)

• internetten telefondan birde o düşünüdüğün erkekten uzak dur :D masaya otur ve beni ekle :D

• :D yaa senle mi ders çalışacam

• Öncekileri Göster
    • :))

• e hala mesaj bekliyorum :S

• Gelmez o bosuna bekleme

• ders çalışmaya başlayarak gelir ilham gelmesini bekleyerek değil..

• cevabı bulursan bana da söyle...

• ben takdirlik onur belgesi alan biriydim bu hale geldiğime inanamıyorum..hiç olmıcak bir kişiye aşık oldum vefasız çıktı..

• Öncekileri Göster
    • evet ama kalbim çok kırık biri bir laf söylese hemen ağlıyorum o kalbimi öyle kırdıki çok hassas oldum.bu bir kaç gündür kendimi toparladım biraz..

• inşallah oturup çalışıyorsundur şimdi...

• o olay bana hiç olmadı ya :) coğrafya matematik çalışmak yerine alıp proje yönetimi , hazırlanışı kitapları daha çok ilgimi çekti ya da çocuk gelişimi , bilinçaltı kontrolü falan :) ama sen üniversitedesin heralde , işinin kolay olması lazım , ben meslek eğitimine hep ilgi duydum :)

• bi kere basla gerısı gelecektır

• kazanabileceğin seyleri hayal et ben öyle yapıyordum .

• okul bitince bir işe girerim para kazanırım sosyalleşirim vede evlenir çocuk sahibi olurum.

• yani bunlar olurda daha güzel bir hayat olmaz mı istedğin herseyi yapabilirsinde .belki.

• Aşk katagorisi ve ders çalışmak.. İlginç doğrusu

• DİĞER DİYE YAPTIM ÖYLE OLMUŞ Allah Allah

• o yüzden mi yorum yapan yok :(

• Sanırım evet. Ben cevaplayım. Benım DNA'mda ders calısma yok godum bozuk :)

• Kalkacan kahvatını edecen önce biraz carton network izlecen sonra kendine hadi kalk diyip o gazla ders girişecen interneti kapatacan tabi yok evde kimse yoksa insanın aklı başka şeye kayıyor
    ders çalışcan

• ben uzaktan eğitim net başında derslerim o yüzden aklım nete bazende cinsel düşüncelere kayıyor..ve bide terkeden erkek arkadaşıma o yüzden dikkatimi toparlayamıyorum hem üzgün ya da ruh halim dağınık oluyor..

• Öncekileri Göster
    • ne diyeyim sen ne istediğini bilmiyorum sen ne istiyorsun?
      yani seni hala seviyor mu demek istiyor

• işte ne olduğumu bilemedim hem ağlıyor hem ayrılıyor..seni seviyorum ama bırakmak zorundayım der gibi bakıyordu..dayı kızıyla evlendirmek istiyolar oda onu sevmiyordu..neyse konuştukça yaram depreşiyo onu unutmaya çalışıyom

• lise son felan mısın?ben öyleyim de:D

Kızlar Ne Diyor 7

• Burdan kaybolman gerekiyor hesabı kapat pcnn fişini çek

• haklısın..:((

• mesela kalacağını düşün o zaman belki çalışırsın :) yani ben öyle yapıyorum birazcık çalışmamı tetikliyodu

• kaldım zaten..:(( okulda çok başarılıyımdır ama bir vefasıza aşık oldum oda benim duygularımla oynadı.o mezun oldu ben kaldım..sınav günü beni bıraktı..

• Öncekileri Göster
    • beni niye kandırdın bak telefondaki arkadaşınıda kandırıyosun dedim sadece..sevdiği bir kız varmış benden önce o sana baksa onuda kandırırsın dedim..o da hepsi içimden gelerek dedi..ama artık yok dedi..gülerek

• eklesene sen bir beni ordan devam ederiz :D

• O istek hiç bir zaman gelmez şeker. Zorlıcaksın kendini. Ödül koycaksın. Ders bittikten sonra 2 saat bilgisayarda takılma hakkım olucak falan.

• içinde ilerde bir kariyer sahibi olmak güzel işler yapmak alanında uzman olmak gibi istekler yoksa o ders çalışma isteği hiç gelmez .

• Hedefine kilitlen. Tv bilgisayar telefon birak

• uzaktan eğitim okuyom dersler internette ama :(

• Öncekileri Göster
    • aklıma hep o geliyor ansızın faceden dürter her yorumumda bana mesaj atardı..romantik laflar ederdi..onun varlığını özlüyom.

• Haklisin ne diyim bir sure boyle olur ama alisirsin sonra baskalaari girer hayatina. Arkadaslarinla takil ona kafani yormandan iyidir.

• Yani bnce gelecegini dusun karamsar olma eger calismassam suanda okula bos yere gidiyorum ve amacima ulasamam deyin mesela gunde iki saat otururp calisacam sonra pc basina gecicem diye soz verin soyle dusunun eger derslerime calisrsam daha sonrasinds gonul rahatliginca dinlenebilir gezebilir pc oturabilirim deyin bence gelir belki

• Bence o istek gelmiyor ya insanin icinde olan bisey diye dusunuyorum :))) illede oneri istersen kitaplari acmakla baslayabilirsin belki geliverir :)

Yükleniyor...