Ders Çalışma İsteği nasıl gelir? Önerilerinizi alayım

Ders çalışma isteği nasıl gelir..Önerileriniz neler?

Güncellemeler:
üniversite okuyom bu dönemi atlatırsam mezun olup öğretmen olucam ama hiç ders çalışmak içimden gelmiyor..YARDIMCI OLUN NE ÖNERİLERİNİZ VAR..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir hayal kur ve ona ulasmak icin para lazım diye düşün yeter

• 1.878,71 yeni başlayan

2.163 aşağı yukarı bu maaşı alıyolarmış

• Devlette calışanlar tabi ki.

Yurt dışında calışmak isteyen buyursun gidebilir. daha yüksek alır.

• en düşük maaşı öğretmenler alıyo :p

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• o olay bana hiç olmadı ya :) coğrafya matematik çalışmak yerine alıp proje yönetimi , hazırlanışı kitapları daha çok ilgimi çekti ya da çocuk gelişimi , bilinçaltı kontrolü falan :) ama sen üniversitedesin heralde , işinin kolay olması lazım , ben meslek eğitimine hep ilgi duydum :)

• internetten telefondan birde o düşünüdüğün erkekten uzak dur :D masaya otur ve beni ekle :D

• e hala mesaj bekliyorum :S

• :))

• Neden olmasın ciddiyim ;)

• Öncekileri Göster
  • cevabı bulursan bana da söyle...

• inşallah oturup çalışıyorsundur şimdi...

• evet ama kalbim çok kırık biri bir laf söylese hemen ağlıyorum o kalbimi öyle kırdıki çok hassas oldum.bu bir kaç gündür kendimi toparladım biraz..

• kendine bir söz ver ve başkasına söz vermiş gibi davran sözünde duran birisiysen...

• Öncekileri Göster
  • Gelmez o bosuna bekleme

• Kalkacan kahvatını edecen önce biraz carton network izlecen sonra kendine hadi kalk diyip o gazla ders girişecen interneti kapatacan tabi yok evde kimse yoksa insanın aklı başka şeye kayıyor
    ders çalışcan

• işte ne olduğumu bilemedim hem ağlıyor hem ayrılıyor..seni seviyorum ama bırakmak zorundayım der gibi bakıyordu..dayı kızıyla evlendirmek istiyolar oda onu sevmiyordu..neyse konuştukça yaram depreşiyo onu unutmaya çalışıyom

• ne diyeyim sen ne istediğini bilmiyorum sen ne istiyorsun?

yani seni hala seviyor mu demek istiyor

• içimde kalan sözler var..o bana üzülecekmisin dedi..hayır dedim oysa onunla o an mutluydum sonrasını düşünmedim..benim üzülmeme sevinecek diye gurur yaotım hayır üzülmicem dedi o ada ağlayarak üzülmicem dedi 10dk gözlerini gözlerime dikti aramızda küçük bir masa vardı ağlamamak için zor tuttu kendini..çok dua ettim onun yanında ağlamıyım diye taş kesildim sanki gözlerine bakamadım..öyle bir bakıyoduki yüzümün fotosunu hafızasına işler gibi özleyince düşünecek gibi..

• Öncekileri Göster
  • Çağırmayı bilene gelir...

• Ben yıllarca bekledim ama niafile gelmiyo

• ders çalışmaya başlayarak gelir ilham gelmesini bekleyerek değil..

• bi kere basla gerısı gelecektır

• kazanabileceğin seyleri hayal et ben öyle yapıyordum .

• yani bunlar olurda daha güzel bir hayat olmaz mı istedğin herseyi yapabilirsinde .belki.

• okul bitince bir işe girerim para kazanırım sosyalleşirim vede evlenir çocuk sahibi olurum.

• Aşk katagorisi ve ders çalışmak.. İlginç doğrusu

• Sanırım evet. Ben cevaplayım. Benım DNA'mda ders calısma yok godum bozuk :)

• o yüzden mi yorum yapan yok :(

• DİĞER DİYE YAPTIM ÖYLE OLMUŞ Allah Allah

• yarın gelir oda geç kalmişlik bir ders çalişma pişmanliği ile :)

• lise son felan mısın?ben öyleyim de:D

Kızlar Ne Diyor 7

• O istek hiç bir zaman gelmez şeker. Zorlıcaksın kendini. Ödül koycaksın. Ders bittikten sonra 2 saat bilgisayarda takılma hakkım olucak falan.

• içinde ilerde bir kariyer sahibi olmak güzel işler yapmak alanında uzman olmak gibi istekler yoksa o ders çalışma isteği hiç gelmez .

• Hedefine kilitlen. Tv bilgisayar telefon birak

• Haklisin ne diyim bir sure boyle olur ama alisirsin sonra baskalaari girer hayatina. Arkadaslarinla takil ona kafani yormandan iyidir.

• aklıma hep o geliyor ansızın faceden dürter her yorumumda bana mesaj atardı..romantik laflar ederdi..onun varlığını özlüyom.

• O zaman iradene hakim ol. Gercekten irade cook onemli

• Öncekileri Göster
  • mesela kalacağını düşün o zaman belki çalışırsın :) yani ben öyle yapıyorum birazcık çalışmamı tetikliyodu

• eklesene sen bir beni ordan devam ederiz :D

• beni niye kandırdın bak telefondaki arkadaşınıda kandırıyosun dedim sadece..sevdiği bir kız varmış benden önce o sana baksa onuda kandırırsın dedim..o da hepsi içimden gelerek dedi..ama artık yok dedi..gülerek

• sınavdan bir gün öncesi konuştum..sınavlarımı kötü etkiledi..ama ona baktım son kez egosu tavan yapmıştı..kızı reddetttim diye olsa gerek..oysa 3 yıl o benim peşimdeydi..

• Öncekileri Göster
  • Burdan kaybolman gerekiyor hesabı kapat pcnn fişini çek

• haklısın..:((

• Yani bnce gelecegini dusun karamsar olma eger calismassam suanda okula bos yere gidiyorum ve amacima ulasamam deyin mesela gunde iki saat otururp calisacam sonra pc basina gecicem diye soz verin soyle dusunun eger derslerime calisrsam daha sonrasinds gonul rahatliginca dinlenebilir gezebilir pc oturabilirim deyin bence gelir belki

• Bence o istek gelmiyor ya insanin icinde olan bisey diye dusunuyorum :))) illede oneri istersen kitaplari acmakla baslayabilirsin belki geliverir :)

Yükleniyor...