Avon satış temsilcisi olmak istiyorum. Gelir getirir mi? Karlı mı?

arkadaşlar ben avon ürünlerini satmak istiyorum. satış temsilcisi olmak istiyorum ama karlı mı bu iş bilmiyorum. satış temsilcisi olan veya bu konuda bilgisi olan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben oriflame danışmanıyım.O daha karlı emin ol.Her ay hediye geliyor. ayrıca 80 90 tl lik ürün sütlerini 9.90 a alabiliyorsun.Avonda 400 TL civarı satış yaptığında hediye filan geliyor.Oriflame de öyle bir şey yok.

• 54gün

kozmetikte lider firma ile çalışmak isteyen arkadaşlar hem satış yaparak hemde ekip yöneterek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz, bende ev hanımı iken şuanda 670kişilik ekibe sahibim ve çok güzel paralar kazanarak hayallerimi gerçekleştirdim. ve gerçekleştirmeye devam ediyorum …AVON DEĞERLERİ SAYGI , GÜVEN , İNANÇ VE DÜRÜSTLÜK en önemlisi güven tabiki paket alma zorunluluğu yok, cebinize kazanç girmedikçe herhangi bir ücret ödeme yok , istediğiniz zaman üyelikten çıkabiliyorsunuz kesinlikle zorlama yok.sizde hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz 5366409624 arayabilirsiniz veya mail atabilirsiniz

• 1ay

soran bende avon satıcısı olmak istiyorum aldığın bilgileri paylaşırsan sevinirim.

• mesaj at canım konuşuruz.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• 10gün

merhabalar , avon la aynı kurallara sahip ürün satışı yapmaktayım. reklam olmasın diye yazamıyorum ancak sadece bilinen en mükemmel marka ürünleri alıp belli bir kar koyarak satış yapan bir firma. detaylı bilgi isterseniz mesaj yoluyla bana veya eşime ulaşabilirsiniz. iyi günler.

• 27gün

merhaba avon satış temsilciliği konusunda size yardımcı olmayı isterim,

• biraz yorucu ama güzel iş

• çok kazandırmıyor arkadaşım avon ürünleri satıyor

• Başka bir firmayı öneririm.

• Reklama girer mesaj atarsan oradan yazabilirim.

• hangisi mesela

• ben kataloglarıyla ilgileniyorum.zıvanalık yapıyorum.iyi oluyor.

• arkdaşım satıyordu yazın bıraktı...

• çok yapmıyordu kendisi açısından söylüyorum çevresinde pek alıcısı yokdu ama senin çevren varsa sonuç daha iyi olabilir...

• kar yapıyor muydu?

• Geniş Çevren Olması Lazım .

• Bir kaç saat önce sorulmuş bir soru bu.Geriye gidip biraz cevabını bulabiirsin.

• Benım eskı kız arkadaşım yapıyırdu; ayda sanırım 60 tl lık urun satman gerek ve 60 tl olmadan da ısteyemıyors unurunlerı 60 tl ye tamamlaman gerek.urun fıyatlarının yaklasık 3 de 1 ı sana kalıyor yanı karlı bır ıs ama satıs yaparsan tabı.

• Avon urunu alcak bulman lazım ki cogu akıllı kısı almaz.

Kızlar Ne Diyor 15

• 2ay

merhaba avon takım öncüsüyüm dilersen avonla ilgili tüm sorularını yanıtlayabilirim ve temsilci kaydını yapabilirim cevaplarını bekliyorum

• 3ay

İstiyorsan seni temsilci yapabilirim. Avon takım öncüsüyüm ?

• Ben de avon satiyorum ve takim oncusuyum cok memnunum ek kazanc kendi isinin patronu oluyorsun ;) canım mesaj at numarani birak arayayim detaylar hakkinda bilgi veririm ;)

• Ben temsilciydim takım öncüsü oldum eğer çevren genişse ve konuşmayı seviyorsan eğer çok karlı bir iş bence nerede oturuyorsunuz yardımcı olmaya çalışayım

tur-karacam-zeynep@hotmail.com

• Ben temsilciydim takım öncüsü oldum eğer çevren genişse ve konuşmayı seviyorsan eğer çok karlı bir iş bence nerede oturuyorsunuz yardımcı olmaya çalışayım.

• bana özelden ulaşırsan takım öncüsüyüm.seni ekibe alırım.

• Merhaba biraz geç oldu ama yeni üye oldum .

Ben Avon Temsilcisiyim ve şimdi Takım Öncüsü oldum.

Çok memnunum satışlardan %33 kar elde ediyorsun onun dışında güzel hediyeleri var

• avon ürünlerini satmak istiyorsan bilgi için arayabilirsin 5366409624-avon tabiki kazandırıyor hediyeleri var, yapan kişilerin bazıları bile müşteri kaybetmemek için üyeliği pek önermiyor kazanamıyorum diye ozaman soracaksın kazanamıyorsan neden bu işi yapmaya devam ediyorsun,kazançlı olmasa şuanda 6,4milyon üyesi olmazdı ve her zaman %100garanti veriyor ürünleri ne

• yeni üye olduğunda sen değil senin üstündekiler kazanır hiç bi getirisi yok tek artısı kendine indirimli ürünler alabilirsin sağlam bişiler yapmak istiyosan çok manyak satış yapmalısın çok manyakta çevren olmalı yani sabırlı olucan takım öncüleri kendini düşünür seni değil .

• dertsiz başına det alma derim avonda pek kar yok.

• hmmm

• Sattığının %20 si sana kalıyor sanırım ve 75 liranın altında satarsan kargoyu sen ödüyormuşsun.

• çok geniş bir alıcı çevresi bulamazsan zorlanırsın.

• dene şansını gene de ..

• alıcı çevresi bulamazsam bırakırım diye düşünüyorum.

• Ağzının iyi laf yapması lazım bide çevre lazım.

• Avon ürünlerini yapan çok,kullananda,fakat herzaman söylüyorum, Sağlık Bakanlığından izni olmadığı için ve kendimde zamanında kullandığım ve memnun kalmadığım için tercih etmiyorum, kimseyede önermiyorum..Yapıcaksan Oriflame yap..2-3 tl fazla verirler en azından izinli ve bitkisel ürün kullanırlar..Yapıcağın işe önce sen güvenmelisin ki kefil olasın..

• herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyorlar. bilip de alıyorlar ben ne yapayım

• İşin kar tarafındasın!..Sattığın üründen gelebilicek herhangi bir şikayet ve geri iade senin sorunun olmayacak yani!? Peki sen bilirsin..

• ama bizim insanımız hep ucuza kaçtığı için avonu tercih ediyorlar. ben işin kar amacındayım

• Çok fazla çevren olması gerek ve önemli olan bu işte satmak değil çok üye yapabilmek diye biliyorum. Çevren genişse yapabilirsin.

Yükleniyor...