Avon satış temsilcisi olmak istiyorum. Gelir getirir mi? Karlı mı?

arkadaşlar ben avon ürünlerini satmak istiyorum. satış temsilcisi olmak istiyorum ama karlı mı bu iş bilmiyorum. satış temsilcisi olan veya bu konuda bilgisi olan var mı?

5|0
3615

En İyi Kız Görüşü

• Ben oriflame danışmanıyım.O daha karlı emin ol.Her ay hediye geliyor. ayrıca 80 90 tl lik ürün sütlerini 9.90 a alabiliyorsun.Avonda 400 TL civarı satış yaptığında hediye filan geliyor.Oriflame de öyle bir şey yok.

2|0
    0|0
    • ama onun alıcısı fazla olmuyor avon daha ucuzmuş gibi geliyor insanlara. bide onun karı sadece hediyeler mi? ne kadar ürün satman gerek aylık?

• Avonda canim 130 tl den basladinda hediye aliyosun 800 uzerine kadar hediyeler daha cok buyuyor senin satisina gore yapmak istemeyenlere zaten basarisindan dolayi liderler ek hediye yolluyor 😊herturlu kazanc

• @eliffff1123 sizi ben avına üye yapabilirim satış lideriyim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Benım eskı kız arkadaşım yapıyırdu; ayda sanırım 60 tl lık urun satman gerek ve 60 tl olmadan da ısteyemıyors unurunlerı 60 tl ye tamamlaman gerek.urun fıyatlarının yaklasık 3 de 1 ı sana kalıyor yanı karlı bır ıs ama satıs yaparsan tabı.

2|0
    0|0
  • Bu işten köşe olanı hiç görmedim duymadım. Zahmetli bir iş biri alır para vermez,
    Biri alır beğenmez insanlarla uğraşmak zor.

0|0
    0|0
  • ben kataloglarıyla ilgileniyorum.zıvanalık yapıyorum.iyi oluyor.

0|0
    0|0
  • bende bir firma önermek isterim ulaşırsan.

0|0
    0|0
  • Avon a hemn uye yapalim seni formu doldurman yeterli ben sana hemn geri donus yapicam uyelik ucretsiz yapamazsan birakabilirsin ama birakamayacaksin denemekden zarar gelmez 😊https://form. jotform. com/avontugcegul/avon-kayit-formu

0|0
    0|0
  • oriflamede kar marjın çok olsada sürümün pek olmuyo tabi bu bulundugun çevreye göre değişir avon tüm kesimin cebine göre fiyatlar sunarken oriflame ürünler zor satıyor belkide bu yuzden sürüm yok..

0|0
    0|0
  • merhaba avon satış temsilciliği konusunda size yardımcı olmayı isterim,

0|0
    0|0
  • Başka bir firmayı öneririm.

0|0
    0|0
  • Geniş Çevren Olması Lazım .

0|0
    0|0
  • Avon urunu alcak bulman lazım ki cogu akıllı kısı almaz.

0|0
    0|0
  • arkdaşım satıyordu yazın bıraktı...

0|0
    0|0
    • kar yapıyor muydu?

• çok yapmıyordu kendisi açısından söylüyorum çevresinde pek alıcısı yokdu ama senin çevren varsa sonuç daha iyi olabilir...

• Bir kaç saat önce sorulmuş bir soru bu.Geriye gidip biraz cevabını bulabiirsin.

0|0
    0|0
  • Bundan 5-6 yıl önce bunlar modaydı şimdi daha değişik sistemler çıktı :D

0|0
    0|0
  • biraz yorucu ama güzel iş

0|0
    0|0
  • çok kazandırmıyor arkadaşım avon ürünleri satıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• dertsiz başına det alma derim avonda pek kar yok.

0|0
    0|0
  • Çok fazla çevren olması gerek ve önemli olan bu işte satmak değil çok üye yapabilmek diye biliyorum. Çevren genişse yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • HERKESE MERHABA BEN 4 AYDIR FARMASİ DANIŞMANLIĞI YAPIYORUM. DAHA ÖNCEDEN DE TUPPERWARE VE AVON YAPTIM AMA FARMASİ DE KAZANÇ SİSTEMİ HARİKA. ÜRÜNLER SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI AYRICA BİTKİSEL EN ÖNEMLİSİ DE %100 TÜRK MALI... HER ÜRÜNDE %30-35 KAR BIRAKIYOR. SATIŞ ZORLUĞU FALANDA HİÇ YAŞAMIYORUM ÇÜNKÜ ÜRÜN YELPAZESİ ÇOK GENİŞ KOZMATİKTEN TEMİZLİK GRUBUNA ŞİFALI KREMLERDEN TUTUN ACİL YARDIM SETLERİNE KADAR HERŞEY MEVCUT... BEN 4 AYDA KENDİ SİPARİŞLERİMLE LİDER DURUMUNA GELDİM. BİLGİ ALMAK İSTEYEN OLURSA SEVE SEVE YARDIMCI OLURUM. ÜYELİK ÜCRETSİZ...0538 249 55 20 NOLU TELEFONDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.

0|0
    1|0
  • yeni üye olduğunda sen değil senin üstündekiler kazanır hiç bi getirisi yok tek artısı kendine indirimli ürünler alabilirsin sağlam bişiler yapmak istiyosan çok manyak satış yapmalısın çok manyakta çevren olmalı yani sabırlı olucan takım öncüleri kendini düşünür seni değil .

0|0
    0|0
  • Avon ürünlerini yapan çok,kullananda,fakat herzaman söylüyorum, Sağlık Bakanlığından izni olmadığı için ve kendimde zamanında kullandığım ve memnun kalmadığım için tercih etmiyorum, kimseyede önermiyorum..Yapıcaksan Oriflame yap..2-3 tl fazla verirler en azından izinli ve bitkisel ürün kullanırlar..Yapıcağın işe önce sen güvenmelisin ki kefil olasın..

0|0
    0|0
    • ama bizim insanımız hep ucuza kaçtığı için avonu tercih ediyorlar. ben işin kar amacındayım

• İşin kar tarafındasın!..Sattığın üründen gelebilicek herhangi bir şikayet ve geri iade senin sorunun olmayacak yani!? Peki sen bilirsin..

• herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyorlar. bilip de alıyorlar ben ne yapayım

• Evde boş boş oturmayalım..💪 Eşimize destek olalım..👫Kendi paramızı kendimiz kazanalım..💵💰ne dersiniz👋 🤗😉
    Avon bilinen markanın bir arada olduğu katalogla satış işidir. Üyelik ücreti yok, her ay sipariş zorunluluğu yok, %100 iade garantisi, aylik kampanyalarla ve İster kendi ihtiyaçlarınızı ucuza alın, isterseniz %25-33kârla satışını yaparak evinize katkıda bulunun..

Ücretsiz temsilci kaydı ve katalog talebiniz için mesaj bölümünden irtibata geçebilirsiniz..

1|0
    1|0
  • Ben 3 aydır avona üye oldum 300 tl kazancım oldu bugüne kadar 10 hediyem oldu dahada 3 hediye gelicek :).5 üye yaparsanızda 352 tl kazanmış olucaksınız kendi satışlarınızın karı dışında. üye olmak istiyorsanız hala ben üye yapa bilirim sizi. ücretsiz üyelik 0 risk 0 ücretle işe başlıyorsunuz

0|0
    0|0
  • ben oriflayim yaptım 30 kişilik ekibimle hiç bir yere varamadim üstelik hediye felanda yok hepsi paralı uyguna gönderiyorlar oriflayim bıraktım av ona başladım ekibimle beraber bu ikinci ayim ve bana kalan 900 para ve 4 parfüm avon diyorum ve yapıyorum ben gelirim nerden iyi gelirse onu yaparım

0|0
    0|0
  • Kar yapmak istiyosan oriflame daha karli avona gore.
    Ama sana ikisindende cok kazandiracak baska bir firma onerebilirim. Bn bir ay oldu baslayali. Karım 300tl. Tabi gelen hediyerlerle. Ayrica kendinde gonul rahatlihiyla urunleri kullanabilirsin:) sen memnun kaldiktan sonra devami gelio zaten

0|0
    0|0
  • Avon da hediye tok falan saçma sapan bilip bilmeden yorum yapmayın geliyo hediye artı 40 tl'yi geçin kargonuz bedava. Bence yapılması gereken bir iş. Aynı zaman da kuaförüm buda ek iş taş atıp da yorulmuyosunuz ya :) oturduğunuz yerden iş tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Ben satış lideriyim evet altına üye toplıyarak onlın magzanı açarak linkinide sosyal medyada paylaşımda bulunarak ürünlerinide satarsan evet gelir elde edebilirsin kayıt ücretsiz üye olmak istersen avon temsilci bul diye yaz google sonra temsilci numaramla kayıt olursan yardımcı olurum 05108459 bu benim temsilci numaramhttps://kozmetik. avon. com. tr/magaza/KARTAL

0|0
    0|0
  • Boşver ya

0|0
    0|0
  • merhba
    Avon
    Ücretsiz üyelik
    Sermayesiz iş
    Her bütçeye uygun fiyat
    Yüzde otuz üç kazanç
    Hediye ürünlerden yüzde yüz kazanç
    Süpriz hediyelerle dolu bir iş
    Bol kazanç çok mutluluk
    Eeee daha ne olsun
    Yeni üyelerimize aktif oldukları aydan itibaren hediye gelecek ürünlerden bazıları gelin temsilcimiz olun kazanın

0|0
    1|0
  • Ben avon takım liderliği yapıyorum ve temsilciler arıyorum. Eğer düşünürseniz detaylı olarak her şeyi anlatırım. Musee kişinin dediği gibi 400 tllik satış yapıp hediye gelmesi diye bir durum yok 95 tllik satışta hediye kazanıyorsunuz ve yaptığınız satışların %33ü sizin karımız oluyor daha neler kazanacağınızı özel olarak anlatırım. Ayrıca artık oriflame alıcısı doğru düzgün kalmadı bile. Hala avon temsilciliği düşünceniz varsa bana ulaşabilirsiniz. Üyelik için herhangi bir ücret ödemesi yok.

0|0
    1|0
    • bilgi verirseniz bana sevinirim

• @dilnn Avon dan şaşmayın. avontemsilcilideri@gmail. com her türlü yardımcı olabilirim.

• Öz elden yazarsan iz daha detaylı anlatrm

• çok geniş bir alıcı çevresi bulamazsan zorlanırsın.

1|0
    0|0
    • alıcı çevresi bulamazsam bırakırım diye düşünüyorum.

• dene şansını gene de ..

• İstiyorsan seni temsilci yapabilirim. Avon takım öncüsüyüm ?

0|0
    1|0
  • Üye olmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. Avonun hediyeleri diğer aya hemen geliyo , istersen onları satışta para kazanabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Kızlar Avon gerçekten kârlı bir iş sizinle birlikte çalışmak isterim her ay sipariş verme zorunluluğu yok istediğiniz zaman da çıkabilirsiniz üyelik ve katolog ücretsiz dir 😂

0|0
    0|0
  • tabi ki karlı bir iş benim aylık net 500 tl net gelirim oluyor hiç yorulmadan üstelik 300-400 tl lik de kendime alışveriş yaptığım halde bu kadar net kalıyor. Avonu seviyorumm

0|0
    1|0
  • Ben temsilciydim takım öncüsü oldum eğer çevren genişse ve konuşmayı seviyorsan eğer çok karlı bir iş bence nerede oturuyorsunuz yardımcı olmaya çalışayım.

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    15
Yükleniyor...