• Sor
  • Bence

Eşit ağırlıktan seçilebilecek en güzel meslek nedir?

Eşit ağırlıktan seçilebilecek en güzel meslek sizce nedir ?Maaş bakımından da güzel bi meslek arıyorum.Dilim iyi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Güncellemeler:
Yabancı dilden bahsediyorum. :D
Aslında diğer türlü dilimde iyi. :D
Peki hukukta iş durumu nedir ? Çok mezun veriyor, avukatlar işsizlikten aç geziyor diyorlar.
Güncel.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 16

• pdr

• uluslararsı ilişkiler

• Psikolog ol derim iyi bi üniversiteye gidersen

• Muhasebeci

• pdr yada hukuk siyasal bilimler de güzel

• işletme,iktisat falan ragbette ama tavsiye etmem adam açıktan okuyo iktisatçı oluyor.

• hukukda göz möz kalmaz okumanı hiç tavsiye etmem...

• Ne tavsiye edersin ?

• Öncekileri Göster
    • AB ilişkileri nasıl bir meslek ?

• ekonomistlik oku yakınım okudu ve çok memnun ii yerlerde kendisi

• Türkiye'de ne yapsan zor.Hukuk seçmen karakterine uygun mu onu düşün.Ablam avukat.Anlatıığı bir çok şeyi herkes kaldıramaz.Zamanla alışılıyor elbet ancak,duyguları geride bırakman lazım.Yoksa iyi kötü yolunu buluyorlar.Çevren varsa rahat edersin,olmadı çalışır hakim olursun,o da yalnızlık demek.Aman sevmem ben hukukçuları.Bir şey bilmeden çok şey bildiklerini idda ederler.Gene de seçilecekse hukuk seçilir eşit ağırlıktan

• İnsanların ağzı torba değil ki büzesin.Sen kaç tane aç avukat gördün onu söyle ama ileride bu durum bu hale gelebilir.Çünkü her sene hukuk'a sadece bir üniversite de yaklaşık 1000 kişi alınıyor artık.

• işletme. bu devirde okuması kolay meslek seçecen hocu.

• hukuk değil

• karışmasana kıza.

• Ne peki ?

• işletme veya reklamcılık

• uluslararası ilişkiler ve ab ilişkileri...

• O zaman Ankara Üniversitesi'nde bir bölüm yaz.Uluslar arası ilşkiler olur,siyaset bilimi ve kamu yönetimi olur ama o biraz zorlayabilir seni.

• bence tartışmasız uluslararası ilişkiler hele de iyi bir üniversiteden mezun olursan deme keyfine

• güncelleme cevap: kendi yorumumu tasdikliyorum

• hukuk. madem dilinde iyi. yaradılış gereği çene de var. kesinlikle hukuk:D bi meslek bu kadar mı oturur insanın üzerine. culk diye:))

• yav sen millete ne bakan. milet der de der. millete bakarsan bi iş yapaman. sen ne istiyosan onu oku. tavsiyem hukuk. aç kalmazsın. millet ayda 5 miyar alıyor açım diyor. salla milleti. ne istiyosan oku. ALLAH rızkını verir. sen uğraş yeterki..

• hukuk

Kızlar Ne Diyor 6

• eşit ağırlık diyince adamakıllı tek alan geliyor aklıma, hukuk. ayrıca işini bilen bir avukat aç gezmez. çok iyi paralar kaznıyorlar. teyzem avukat ve gayet iyi bir yaşantısı var . kardeşimin de hedefiydi şu an isteyerek okuyor. aç kalan avukat da duymadım ben

• Hukuk.

• Uluslararası hukukta kendini geliştirebilirsin dil sayesinde.

• hukukta kimse aç gezmiyor bildiğim kadarıyla bayağıda para götürüyorlar bir boşanma 5000 tl

• Hukukçu ol o zaman.

• hukuk. şimdiki aklım olsa o zaman da eşit ağırlık seçip hukuk okurdum.

• zor ama zor. :(

• Öncekileri Göster
    • Peki iş durumu nedir ? Çok mezun veriyor, avukatlar işsizlikten aç geziyor diyorlar.

• bilmem ki, sitedeki avukatlara sormak lazım. ben yalnızca dışarıdan gözlemciyim.

• hukuk. bayılırım.

• ama çogzel:(

• kenny gelsin.

Yükleniyor...