İş hayatında tesettüre karşı mısınız, yoksa olumlu mu bakıyorsunuz?

Gizli Üye
Ülkemizde hâlâ çoğu özel iş yerlerinde tesettür sorun olarak görülüyor. Sırf tesettürlü olduğu için sevdiği işi yapamayan bir sürü kadın var. Sizce tesettür gerçekten de bir sorun mu, yoksa bu iş verenlerin sorunu mu? Hâlâ insanların giyinimine karışılıp insanlar kısıtlanıyorsa özgür bir ülkede mi yaşamış oluyoruz?
Karşıyım.
Karşı değilim.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
İş hayatında tesettüre karşı mısınız, yoksa olumlu mu bakıyorsunuz?