Havaalaninda calismak

Gizli Üye
Türkiyeyi cok seviyorum. Yurtdisinda yasadigim icin burasi cok soguk ve insanlarda soguk :(( Türkiye insanlar gibi cok sicak. ûlkeyi cok seviyorum ya, turkiyede oldugumda icimde bir guzel his oluyor. Havasi hep guzel ulkemizin <3 burasi hep soguk hep! burada ki yerli insanlar bizi disliyor. Ben kalabalikligi cok seviyorum. Insanlarla iletisimim iyi, cabuk guvenmiyorum. Burada dogdum buyudum ama istanbula havaalaninda gelip calismayi cok istiyorum. Burada yasayip bu ulkeyi kazandirmak yerine kendi vatanimi kazandircam! Okadar dusmanlikmi olur ya, adamlarin ulkesinde calis sonrada arkandan konussunlar, dislan! tc vatandasiyim ve gymnasiuma girecem.(zor lise).

Bir bayan oldugum icin haliyle hangi iyi maasli isler uygun bana havaalaninda? birde maaslarini yzarsaniz sevinirim. en az 2000 olmali tabi. Lutfen istanbulun derdini bana anlatmayin, burada kalipta dislandigimi, bu ulkeye calissam bile arkamizdan göcmen diye konusmalarini dinlemicem! burda dogdum buyudum diplomamida alip gitcem istanbuluma turkiyeme. Yargilamayin, eksi veririm. Lutfen gereksiz seyler yazmayin burda oturup cevaplariniz gercekten yardimci olcak diye bildirimleri beklicem!:(
Havaalaninda calismak