Lisede hangi tiptiniz?

Lisede hangi tiptiniz 😂😂
edit: sınıfın manyağı, salak salak espri yapan, hocaların sevdiği ama en çok azar işiten, sınıfı kopturan ve konuşturup dersi kaynatmayı sağlayan tiptim 😂

0|0
6558

En İyi Erkek Görüşü

• Ben her ortama ayak uydururdum. Bizim has bir grubumuz vardı onlarla takılırdım daha çok. Bazen şımarıkların yanına gider bir iki muhabbet ederdim. Şımarık değildim ama sus pusta değildim. Ama platonik bir sevgilim vardı ona açılamadım :(( geri dön tülaaayyy seni seviyom aşkııııımmmm

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duvar kenarının en arka taraflarında oturan, fazlasıyla sessiz, etrafını anlamsızca izleyen kız. Pek de arkadaşım yoktu zaten sayılı kişiler..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• Biraz suskun biraz çekingen bir tiptim. Ama kızlara çok kibar davranırıdım. Okulun en güzel kızı bizim sınıftaydı. Tenefüse çıkınca okulun yakşıklı abileri sınıfın kapısının önüne yuvalanırlardı:) Kızlara güven veren bir imajım vardıki bana çok özel sırlarını anlatmıştı bir kaç tanesi. Ama rahat muhabbet edemezdim kızlarla. Höş sohpet değildim. Utangaçtım. Anlayacanız hayat beni liseden sonra çok fena bozdu:)

1|0
    0|0
  • dersi çaktırmadan kaynatan tiptim

1|0
    0|0
  • Okulun siyasi meseleleri ile uğraşan başı sıkışana yardım eden Mezopotamya eşeklerin korkulu rüyası, okuldan uzaklaştırma cezasindan okula gelemeyen biriydim

1|0
    0|0
  • otur yerine... sıfır:))

1|0
    0|0
  • en ezik sessiz asosyal güçsüz zayıf tiptim

1|0
    0|0
  • Sessiz yakışıklı karizmatik seki

1|0
    0|0
  • Lise nin çapkını 8)

1|0
    0|0
  • sessiz

1|0
    0|0
  • En arkadaki tayfa

1|0
    0|0
  • Efendi, güvenilir, sessiz. Bunlara rağmen çapkın olduğum bile söylendi. :)

1|0
    0|0
  • Bir kaç arkadaşım vardı. Pek kimse ile muhatap olmuyordum. Genelde okul çıkışlarında basketbol falan oynardık zaten.

1|0
    0|0
  • edebiyat hocasının 2 saatlik dersi cuma günü olurdu. malum perşembe günü kurtlar vadisi olurdu. hocayla ertesi gün 2 ders boyunca dizinin yorumunu yapardık, iskenderi taklit eder dururdum adım bir anda iskender çıkmıştı. ulan gene yedin dersi derdi. 😂😂😂

0|0
    0|0
  • kaynatıcı :D

1|0
    0|0
  • Arka tayfa ama serseri değil asil ve ağır başlı olanından

1|0
    0|0
  • Hiç konuşmayan yani konuşmayı sevmeyen, ders dinlemek yerine sürekli uyuyan,
    Erkeklerle sürekli kavga eden
    Kızlardan nefret edip selam verseler bile selamını almayan.
    Sürekli insanlara soğuk davranmanın sonucu olarak insanların senden nefret etmesini sağlayan..
    Ortamlara çağırılıp hiç konuşmayıp sağa sola bakan bir tip olduğum için bir daha ortamlara çağrılmayan
    asosyal..
    Ama tek tük dostlarım vardır güvenilir bir insanım o yüzden has dostlarım vardır..
    Gerisi palavradır

1|0
    0|0
    • ulan aynı sevgilimin özellikleri yok böyle bisi
      baknz: manyagin tekiyle bu ben oluyorum sevgili oldu diye birden oda deli oldu... 😂😂

• Manyağın teki değildim..
      İnsanlar yılandı
      Ben de kendimi böyle savunuyodum

• Dersle işim olmazdı
    pik değer devamsızlığım vardı
    sınıfın ve okulun karizmasıydım
    olgun duran bendim
    ne şişi ne kebabı yakardım...
    Lise de aşk adamıydım ben yaaa... mk...

0|0
    0|0
  • en arkadaki sessiz ve bir o kadar manyakk

1|0
    0|0
  • 9. Sınıfta tam bir eziktim Gözlüklü ve şişman. Daha sonra kendimi toparladım. Sınıfın babacan abisiydim.

0|0
    0|0
  • Her toplantıda eğlenceyle baktığı için seçimle gelmiş bir başkan olarak görevinden alınan.. Mantık dersinden her ders kovulupta en yüksek notu alıp hocanın tabularını yıkan eglenceli biriydim😂

0|0
    0|0
  • Öğretmenlerle sigara içen, yaz akşamları beraber takılan tiplerdik.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 64

• Hocaların en gıcık olduğu, dersi dinlemeyip sınavlardan 100-90 arası alan, hocalara durmadan laf sokan, dersi kavgalarımla kaynatan bir tiptim özellikle fizik hocası hiç sevmezdi beni hiç anlaşamadım en son lise 4 'te üstüne bindim keltoş kafasını ısırdım disiplinilik oldum 3. basamağa yükseldim

0|1
    0|0
  • Dersi dinleyen, ödevlerini vaktinde ve eksiksiz yapan, sınavlara çok çalışmamasına rağmen en yüksek notları alan, öğretmenlerle çok iyi geçinen, öğretmenlerin çok sevdiği, sosyal anlamda el aleme yamanmak ya da bir gruba dahil olmak için yalakalık yapmadığı için yalnız takılmak zorunda kalan, genelde sınıfın erkekleriyle arkadaş muhabbeti yapan, sönük bir tiptim :)

0|0
    0|0
  • çaliskan inek tiptim

1|0
    0|0
  • Sessiz bir tıp sürekli ezilirdim o yüzden lise hayatım zehir gibi geçti bir daha dönmek istemem lise hayatına

0|0
    0|0
  • Yorumları okudum da herkes kendini övmüş😂😂 Sanki bitlenmediniz hiç sanki herkesin için de hocanın azarladıgı salak ve illa bikere bile dayak yiyen olmadınız ayak işleri yapan hoca not versin diye sürünen olmadınız. 😏 he melektiniz siz he çok süperdiniz😂😂😂

0|0
    0|0
  • Inek öğrenci. Teneffüslerde hep öğretmen pesinde gezerdim. Haylazligim vardi ama yinede cok sevilirdim 😄

1|0
    0|0
  • Sessiz tip

1|0
    0|0
  • arkadaşlarımın hepsi pskopatti bende pskopata baglamistim sen düşün 😃

1|0
    0|0
  • Hocalarin en sevdigiydim herzaman. Yasadigim buyuk acilarin olgunlugundan olsa gerek. Ayni zamandada okulun populeriydim sjsjsj🙂

0|0
    0|0
  • Hem zeki hem kavgacı olan kız 😊

1|0
    0|0
  • sessiz

1|0
    0|0
  • Ben hep ders çalıştım ya, lisenin pek bir olayı yok ondan dolayı gözümde

0|0
    0|0
  • Hiç unutmam bir öğretmenim bana prenses derdi :D Çok şirin birşeydim kibardım

0|0
    0|0
  • Pek çalışmasa da yüksek not alan, insanlarla haşır neşir olmayı sevmeyip ilgi odağı olmaktan kaçınan ama sürekli ilgi odağı olan kızlardan biriyim. Çalışmamın sebebi sayılardan anlarım. Sayısalcıyım. Formüller ezberlemeye gelmez. Onları çözümlersen gerisi gelir zaten.

0|0
    0|0
  • Sessiz, sakin.

0|0
    0|0
  • uyuyan tiptim

0|0
    0|0
  • hoca yanında kedi dışarda panter fhfjdjjd

0|0
    0|0
  • Arkada tek başına derste müzik dinleyen ve sınıfı savunan kişi

0|0
    0|0
  • Sakin sessiz ama okuyan

1|0
    0|0
  • sınıfta herkesin saygı duyduğu sevdiği, hepsinin arkadaşım olduğu ama yakin olmadigim, hocaların genelinin gıcık olduğu çalışmasa da basarili olan, imrenilen, tartışmaya genelde cekinilen , dert ortağı , haylaz biri idim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    44
Yükleniyor...