Uzman çavuşluk hakkında bilgi verebilir misiniz?

Uzman Çavuşluk hakkında bilgi verir misiniz rica etsem ? Hemen askerlikteyken mi başvurulmalı , maaşları nasıl , yükselme imkanı, sınavları zor mu vs ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• UZM. ÇVş. askerdeyken teskerene yakın sana soyluyorlar zaten istermısınız diye , sınavları basıttır mülakatlarıda bıraz sporla alakan varsa kazanırsın .. maaşları geçen sene 2000 dıye bılıyorum ama doğu görevi olursa daha fazla alıyorsun ..2 sene uzm.çvş. luk yaptığında sözleşme ımzalamak ıstemezsen çıkabiliyorsun ordudan ve devlet sana 15000 - 20000 arası bır tazmınat parası verıyor... yükselme rütbe atlama yok sadece alttaki kazıklar çoğalıyor :=)

• Cevap için teşekkr ederm
      Vücuttaki dövme falan sorun oluyor mu yazılı mülakat için çok çalşmak gerekli mi

• dövme sorun yaratırmı bılmıyorum .. askerdeyken soyundurup bakıyorlar sana bunlardada öylemi bilmiyorum :) ben uzm. çvş. luk ile anlatılan şeyleri zaten sana anlattım yazılı mülakatlar falan pek okadar detayını bılmıyorum askerdeyken aklımda kalmıs, eğer mesleğin varsa yapılmaması uygundur. ama mesleğin yoksa uzm.çvş. olabilirsin

• :) Ben sevglm için sormuştum :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Cemal abi hesapları karıştırdın yine

• Yükselmelik birşeyleri yok da azman derler onlara genelde sevmezlerde. Denizcilerde öyle en azından. Astsubay subay hatta asker bile sevmez yani

• Ya normal uzman çavuşluğu soruyorum

• Tamam işte er erbaş uzman ç astsubay subay diye gider. Normali şeysi mi var

• Yazılı sınavı falan zor oluyor mu
      Vücuttaki dövme

Kızlar Ne Diyor 2

• başvuru zamanları oluyor o zamanlar sınav mülakat vs şeyler oluyor yükselme imkanları yok maaşları da üç binlerde birşey dye duydum arkadaşımın sevgilisi dha 4-5 aylık uzman çavuş ama maaş iyi diyorlar

• Cevap için teşekkür ederim
      Yazılı sınavları zormuymuş acaba bide dövme falan sorun mu

• hayrdır uzman cvsmu olcan :D

Yükleniyor...