ısotrexın jel kullananlar bakabilir mi ? Ne işe yarıyor ?

Bugun sivilce ve sivilce lekelerim için cildiye doktoruna gittim , bana sadece ısotrexın jeli verdi . Ama nasıl kullanmam gerektiğini , ne işe yaradığını söylemedi . Eczaneci ; akşam sürün sadece dedi o kadar . Bu jeli kullananlar yardımcı olursa sevinirim . Sadece sivilce üzerine mi yoksa tüm yüze mi sürcem ? İşlevi nasıldır ne işe yarıyor ? Cildi soyuyor mu ? soyuyorsa şiddetli soyulma mı oluyor ? kabuk bağlayacak kadar oluyor mu ? Sosyal hayatımı etkilesin istemiyorum .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben kullandım. sadce sivilce ve lekelerin olduğu yere süre çok aşırı srmene gerek yok sabah uyandığımda yüzün soyuluyo gibi oluyor yıkayınca geçiyor

• rica ederim.

• Anladım teşekkür ederim

• sen eczaneye bakmmaa. ben cok düzenli kulandım hiç aksatmadan lekerin rengii açıldı kullan ama hiçç aksatmamak kaydylaa

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• isotrexin kullanma zararlı baya o işe yarıyor ama gereksiz imex al ya da yüz temizleme jeli

• ph ı düşük olduğu için yüz cilt dengesini bozuyor

• zararı ne ? ne yapıyor ?

Kızlar Ne Diyor 2

• sivilce izleri için veriolar genelde onu. cilt soyuyor, lekelerin olduğu kısma sür.

• kutusuzmu içinde prospektüs olması gerekir.bilmiyorumda bu tür ürünler böyledir.

• link buldum netten sana:)

Yükleniyor...