Halk eğitim merkezinde verilen ingilizce kursu ne kadar faydalı olabilir?

BiBilen

Yıldırıım a
Bir arkadaşın yoğun ısrarı üzerine gideyim diyorum ama bir yandan da ne katacak ki bana diyorum. Muhtemelen çok giriş seviyesi olur diye tahmin ediyorum. İşin kötüsü kursu veren de belli değil ki gidip soralım.😂
Yeterli kursiyer olursa açılacak gibi kurs. Yoksa bu arkadaş beni en son düşünecek kişilerden. Neyse siz daha önce katıldınız mı faydalı mı? Üniversitede gördüğümüz ingilizce derslerinden daha iyi olma ihtimali var mı sizce?
Halk eğitim merkezinde verilen ingilizce kursu ne kadar faydalı olabilir?