Eğitim hayatınızda dramdır dediğiniz bir durumla karşılaştınız mı?

Eğitim Hayatınızda Dramdır Dediğiniz Bir durumla karşılaştınız mı ?
Benim aslında okulun gücümün ve zekamın üstünde olmamasına rağmen çok fazla gözümde büyütmem :) :)

Bu arada Haluk Levent'i bende ktü mezunu sanıyordum meğer değilmiş :D :D :D :D

1|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Okumayın!!! Et tuzlayın, sosyal medyada hesap açın makyaj yapın you tuber olun, acayip kıyafetler giyip dikkat çekin, ağzınızı eğerek konuşup özürlü taklidi yapın. Daha çok kazanır daha çok ilgi görürsünüz...

Aklınızı kullanın. Bu toplumda okuldan atılanlar meşhur oluyor!!!

1|2
    0|0
  • Resim dersin de o kadar beceriksizdim ki ortaokulda öğretmenim 1 vermişti resim dersime ve takdir alamamıştım 😭 Annem okula gelip hocayla kavga etmişti. Neyse ki bu yüzden mağdur olan tek öğrenci değildim. :)) kendi dersine önem verilmeyince EGO'sunu tatmin etme çabaları işte 😑

0|1
    0|0
  • Çok şükür karşılaşmadım bir uzun olduğum için 23 Nisan süslemelerinde yüksek yerleri ben süslüyordum bu benim için hep dramdı.

0|2
    0|0
    • Banada komple okulun süslerini alma işi kalıyordu bak kalıyordu diyorum istekle görev üstlenme yok :D akşam anneme diyince bir fırça ''niye her işe atladın, sonra babam öğrenir oda fırça'' O zaman okuldan nifret ediyordum :)

• 😂😂 yazıkk

• Buda bir dram sayılır :) :)

• Karşılaştım

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Evet, ikinci sınıf birinci dönem:) efsanemdir, sayısal ağırlıklı 3 dersten geçmiştim sadece. Gerisi, FF😄😄 umursamazlık özelliğimi o sene kazandım, gerek:))

0|1
    0|0
    • Helal benim kafadan tam :D Bende 1. sınıf 1. dönemde hepsini geçtim sonra 2. sınıfın sonuna kadar alayından kaldım ff ile :D

• Kendi çabanla kaldıysan sorun yok:) yok derslere girip, sınavlara çalııştığın halde kaldıysan o zaman kork:))

• Mezun oldum yaw :D O ara bırakacağım diye kafaya koyuyordum :D O yüzden verimsiz çalıştım :D

• Ktu herkese nasip olmaz genşler ayık olun 😉😂😂😂

0|1
    0|0
  • Komite çıkışları ben

0|1
    0|0
  • mesela okulumun uzaması uni. deki yasadıklarım dram :D

0|1
    0|0
  • Hem dram hem komedi olan bir anım var :)

0|1
    0|0
  • hoca sınavda soru sormamıştı :(

0|1
    0|0
  • karsilasmadim.

0|1
    0|0
  • Nere mezunu mı

0|1
    0|0
  • Çok şükür karşılaşmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dekan ı karşıma aldım
    deneme tahtasımıyız biz, be bu ilk dönem profile hatırlattığınız ders ikinci dönem değişiyor dedim
    sizin oyuncağınız değiliz dedim ve

0|1
    0|0
  • hala üniversite okuyor olmak..

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Kimyadan 10 almıştım. Sadece adımı yazsam 5 puan alıyorum zaten dksjxm

0|0
    0|0
  • Dünya'da başarılı olmuş herkes bir şekilde üniversiteden atılmış insanlar oluyor demekki ne yapmak lazım atılmak lazım :))))

1|1
    0|0
Yükleniyor...