"Yapamazsın, başaramazsın " sözleri sizi ne kadar etkiliyor?

AdilllDEVRİMCİ
Etkilemiyor demeyin herkesi bir nebze olsun etkiler bu gibi sözler. Sadece söylemek istediğim şu bu tarz sözlere karşı ne yapmamız gerekiyor? Kulak asmamamız mı, kendi istediklerimizi , istediğimiz şekilde , istediğimiz yolda ilerlememiz mi gerekiyor?
Ya da yapamazsın denilen bir şeyi başardınız mı? Nasıl başardınız?
Bu gibi sözler sizce de çok saçma değil mi? Sanane yaniii benim hayatım karar da benim her istediğimi de yaparım
Bu şarkıyı dinleyesim geliyor bazen 😒😒😒

#AdilSorular...
"Yapamazsın, başaramazsın " sözleri sizi ne kadar etkiliyor?