Okuyup universite menzunu olup issiz kalmak mi yoksa kucuk yasta ise baslayip kazir ise kurulmak mi?

duygummm35
bunu surekli duyuyorum sizce hangisi mantikli bu tartusmalara bir son cerelim okuyup issiz kalan bicok arkadasimiz vr peki siz bu knuda ne dusunuyosunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
Fazlaca yanlis yazmisim artik anlarsiniz diye dusunuyorum😂😂😂
Okuyup universite menzunu olup issiz kalmak mi yoksa kucuk yasta ise baslayip kazir ise kurulmak mi?