Üniversite öğrencisi nasıl ek gelir kazanır?

roxannee
Arkadaslar bu soruyu bir arkadaşım için soruyorum, kendisi öğrenci benim gibi ama ek gelire ihtiyacı var. Öğrenciler nasıl ek gelir kazanabilir ? Günde bir kaç saat çalışarak mesela şu anket siteleri falan gibi online bi iş çok daha iyi olur. Okulundaki pozisyonlar dolmuş malesef okulda çalışamıyor bir öneriniz var mı ?
Güncellemeler
+1 yıl
Okul saatleri düzensiz olduğu için maalesef cafe gibi yerler uymuyor arkadaşlar daha flexible bi iş gerek.
Üniversite öğrencisi nasıl ek gelir kazanır?