Yüzümden kilo almak istiyorum :(

19 yaşında yaklaşık 1.65 boyunda 46-48 kg arasında gidip geliyorum. Belim falan ince. Vücudumun ince olmasını herkes begenir ama ben rahatsız oluyorum. Vücudumu geçtim yüzümden kilo almak da yeter. Ramazandan dolayı daha da zayıfladıgımı söylüyolar :(

sizce yüzümden nasıl kilo alabilirim ? ya da normal kilo nasıl alırım ( max. 55 olmak istiyorum ) ? Balık yagı kullanan varsa tavsiye eder mi ? # cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• balık yağı denilen sey kilo aldırmaz. ayrıca bölgesel kilo verme gibi bölgesel istediğin yerden kilo alma diye birşsey yok. kilo almanın matematiği bellidir. yediklerinle harcadıklarını birbirinden cıkartacaksın. eger az harcamıssan kilo alırsın. cok harcamıssan kilo verirsin.

• heryerde bölgesel zayıflama adı geçiyo. hatta güzellik merkezlerinde bile var

• bölgesel zayıflama var mı ? onlarca diyetisyen doktor bilim insanı ve spor antrenoru yanılıyorlar mı yani. galiba bizi kandırıyorlar.

• Bölgesel zayıflama var. Ben harcamadıgım halde kilo alamıyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• Botox ;)

• ;)

• :)

• aynn ;)

• Öncekileri Göster
  • vücut bir bütündür bölgesel zayıflama ve kilo almanın çok güç imkansıza yakın bir şey olduğunu bizzat fittness hocasından duymuştum. Not: onun yalancısıyım :)

• Normalde az bişey göbekten alırım ama bir kac güne o da erir gider .s

• tanişalimmi böyle güzellikte bir kiz ariyorum? :D :D yüzümden kilo derken?

• Yoo ben memnunum ama başkalarının zayıf demesi sinirimi bozuyo.

• amaç? Çokmu kötü

• Merakını gideriyim o zaman .. Yüzümden demek vücudun falan değil de sadece yüzümün biraz dolgun olmasını istiyorum demek .

• Öncekileri Göster
  • çok şey istiyorsun

• Yok bee :)

• Neden beraber buluşup bu konuyu detaylıca görüşmüyoruz ?

• Peki.

• Burada olmuyor işte ağzımdakileri klavyeye dökemiyorum.

• O kadar şeye gerek yok. Burda da anlatabilirsin ..

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Kilo kalçadan alinir yüzden verilir adaletsiz dünya :/

• multivitamin al iştahın açılır kilo alırsın

• doktorun yazdıgı kilo aldırıcı mamalar vardı 150 taneye yakın. onları kullandım onlar bile işe yaramadı

• iştahsızsan biraz zor sık sık birşeyler atıştırmaya zorla kendini

• İştah açıcılar ilk gün işe yarıyo ama sonra etki etmiyo

• yüzüne dolgu yaptır ancak öyle olur

• Başka çözüm yolu arıyorum .s

Yükleniyor...