Bankacıların maaşları ne kadar?

Bir arkadaşım banka sınavına girdi garantinin. 1100tl vereceklermiş maaş olarak. Ben daha fazla diye biliyordum.Fikriniz var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben de 1200 civarı diye biliyorum.

• Sağol süvom :/

• Öncekileri Göster
    • Görmüşsündür muhakkak, birebir konuşmamız olmadı ama.

• Merak ettim ama ?

Erkekler Ne Diyor 8

• garantide yok en iyi maaşı iş bankası ve akbank veriyor arasında.

• Uyanık seni :) İki cevap veriyor.

• evet 900 ile 1300 arası başlatıyor bankalar ama garanti az verenlerden çoğu banka 3 ayda bir çift maaş veriyor garantide yok mesela.

• Çift maaş gibi bir şeyler dedi aslında.

• hangi pozisyonda çalışacağına bağlı,1500-5000 arası değişir

• İlk giriş için gişe gibi bir pozisyonsa daha fazla vermezler. Ancak uzman yardımcısı falan olursa daha fazla olur ama yine başlangıçta düşüktür o da. :) Artık öyle pek fazla maaş kalmadı be can..:) Tüm firmalar tuttuğunu dütüyor ..

• Uzman yrd ne kadar sürede olunur?

• Uzman Yardımcısı gişeden girince belirli bir zaman sonra olunmuyor canım , başlangıçta ya daha sonra alım olduğunda sınavla olunur..

• asgari üçretten biraz fazla hahahahahaha amele sizden cok alıyor::):):):

• Dalga geçmeyin be.

• Öncekileri Göster
    • Hea pozisyon Title demem daha mı mantıklı :-I Hey Allahım.

• bisurusoruya: siva pozizyonu demen kafi :):):
      pardona: yolma bebi sıvacı kızı tek parça daha işlevliyim hahahahah:):):):
      bankacı teyze: Akşama kadar milyon sayarsınız akşam bimden promoyon tütaş yogurt alırsını hahaha:):):): modern ameleler sizi

• pozisyona yaptıgı işe göre degişiyor

• yok ya o kadar oluyo fazla vermiyolar

• Hadi ya.

• belki kıdem falan alırsa artar

• 1100 mü çok muş harca harca bitmez :)))

• Çok degil be. Az, şaşırdım.

• Öncekileri Göster
    • Okumanın hükmü kalmadı artık.

• devir okuma devri değil zorlunun patronu ilkokul mezunu mesela :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• benım annem ykb sigortada üst düzey konumda 5 bin üzerinde maaş alıyor.

• O üst düzey konuma ne kadar sürede gelinir? Bizimki de sigorta kısmıyla ilgilenecek.

• Annem ykb'ye mudur yardımcısı olarak Ziraat Bankasından gecmıstı ve bıldım bılelı orada sıgorta kısmına 2-3 sene oldu gecelı sube muduruydu onceden

• maşallah ayıptır yaw fakir kukaranın önünde ,nufusunuzda kontenjan acıgı var mıevlatlıga yazılıcam:):):):

• Çeşitli çeşitli pozisyonlar vardır:İlk olarak verdikleri normal zannımca gişeden başlayacaktır.Bunun operasyonu var,müşteri temsilcileri var ayrı ayrı pozisyonlar yani.Garantiye girmeseydi keşke ; İş,Vakıf,Halk,Ziraat düşünebilirdi. 3 ayda çift maaş.

• pozizyonlar ahahahahahahahah ,bankadaki yakışıklılık oranına göre bu pozisyonlar artabilir hahahahahaha

• Pozisyonuna göre değişior ama başlangıç için normal.

• Pozisyon :D

Yükleniyor...