Ders çalışma siteleri...

Arkadaşlar matematik geometri edebiyat fizik gibi dersler hakkında bildiğiniz kaliteli ve anlaşılır konu anlatımlı video içeren siteler var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tavsiye edilenlerin hepsini boşwer sana iki tane site vericem matematik hocaları ikiside yani ikiside kral anlatıyor anlamamak diye birşey yok bunlarda 1-senol hoca2-behzat rasuli2'side 10 numara anlatıyorlar bana dua ediceksin eğer izlersen buna eminim..

• 2yi bilmiyorum ama şenol hocayı biliyorum. şenol hoca kral ya cidden 10 numara :)

• 2.yide ekle bak mutlak değer konusunu izle anlamazsan kendinden şüphe duy :)) şakası bir yana mutlak değeri çok güzel anlatıyor uzun aman her tarz sorudan anlatıyor onu izledikten sonra soruların yüzde 80'inin çözersin gerisi senin çabana kalmış :)

• incelerim teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• link te hepsi bir arada ... Kolay gelsin

• teşekkürler

• Paralı sitelere para verebilirim diyorsan Nejdet kirpi hocanın sitesine bak. Ben matematiği oradan öğrendim. Ekol hocayı inan hiç tavsiye etmiyorum güzel anlatamıyor bana göre

• o siteyi de incelerim teşekkür ederim :) ekol hocayı bilmiyorum da matematikte şenol hocayı beğeniyorum

• ekol hoca biraz hızlı anlatıyor temelinin çok iyi olduğunu varsayıyor. Nejdet kirpi yi gördükten sonra Şenol hoca falan hikaye kalır yanında. Gerçekten :)

• incelerim teşekkür ederim :)

• o değilde benm sorunum ders çalışma isteginin gelmemesi bir an önce günlük soru hakkım gelsinde onunla ilgili bir başlık açayım. bu arada ekol hocanın sitesine bak mesela

• ders çalışma isteğinin gelmesini beklersen... gelmiyor maalesef :) gelmeden başla

• Öncekileri Göster
    • inş hakkında hayırlı olanını yaşarsın.

• amin cümlemize.

• Teknofem ama paralı :)

• teknofemi biliyorum izlemiştim bir ara :) paralı değildi ama ben izleyince şifre istiyordu

• Öncekileri Göster
    • ama teknofem gibi değildir hiç birisi. femsetlerdeki tüm soruların canlı çözümleri denemeler falan baya iyi site.

• 300 lira veremem şahsen acırım o paraya :D

• ekolhoca.com var da, siteden ders çalışılmaz.

• neden ki

• Öncekileri Göster
    • o zaman o site işini görür.

• teşekkürler :)

• ekol hoca-----

Kızlar Ne Diyor 3

• ekol hoca,teknofem ;)

• link bak burası var bir kere matematkten bu ste sayesnde tabi ön blgm vardı konulardan ama matematkten 70 almıştm :)

• ekolhocayı herkes tavsiye ediyor :) teşekkür ederim

• Öncekileri Göster
    • :D ekol hocanın kardeşi oda galba :D inşallah güzel sonuçlara ulaşırsn Rabbm yardmcn olsun :)

• olabilir :P amin, hepimize inşallah.

• Buyur umarım beğenirsin link

• inceleyeceğim teşekkür ederim

• Güzel beğeneceğinden şüphem yok.

Yükleniyor...